3
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

پر سوال مهروماه

  • 1
  • 2

توضیحات تکمیلی

پرسوال مهروماه

کتاب‌های پرسوال مهر‌وماه یکی از بهترین منابع کمک درسی برای جمع‌بندی درس‌ها در ایام امتحانی به شمار می‌رود. این کتاب‌ها برای درس‌های عمومی و تخصصی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است. تمرین‌های پرسوال مهر‌وماه بر‌اساس آخرین تغییرات ایجاد‌شده در کتاب‌های درسی به‌منظور افزایش آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ها و امتحان‌های نهایی است. مطالعه این منابع کمک درسی به کسب نمره بهتر در امتحانات نهایی و رسیدن به تراز ایده‌آل اثربخش‌ خواهد بود. کسب اطلاعات بیشتر در‌ مورد کتاب های پرسوال مهرو‌ماه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهترین منابع کمک درسی را برای مطالعه و جمع‌بندی امتحانات انتخاب کنند.

ویژگی‌های کتاب های پر‌سوال مهرو‌ماه

سری کتاب‌های پر‌سوال از انتشارات مهروماه، به دلیل حجم کم، برای جمع‌بندی و مطالعه تحلیلی درس‌ها مناسب است. درسنامه این کتاب از مهروماه مختصر، اما تحلیلی است تا به فهم بهتر دانش‌آموزان کمک کند. ارائه توضیح و تفهیم مسائل در سری کتاب های پر‌ سوال مهر‌وماه به صورت درس به درس انجام می‌شود. در ادامه این بخش به بررسی ویژگی‌های مختلف کتاب پر‌ سوال مهروماه در قالب جدول می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
نام کتاب پرسوال
نشر مهرو‌ماه
هدف افزایش آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در امتحانات نهایی و امتحان پایان ترم
ساختار سه بخشی شامل درسنامه تحلیلی، سوالات تالیفی و پرتکرار و پاسخنامه تشریحی
کاربرد مرور سریع مطالب درسی، آشنایی با سوالات پرتکرار در آزمون‌ها و بارم‌بندی مباحث
مزایا تحلیل خط به خط کتاب درسی و ارائه نکات مهم در هر مبحث به همراه سوال‌های تالیفی و پر‌تکرار سال‌های گذشته
زمان استفاده روزهای پایانی سال و نزدیک به امتحانات

درسنامه کتاب‌های پر‌سوال مهر‌وماه، کوتاه، مختصر و مفید است؛ این کتاب بیشتر به‌منظور مرور درس‌ها و جمع‌بندی در ایام امتحانی کاربرد دارد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از مراجعه به پر سوال مهروماه و حل سوالات، حتما کتاب درسی را مطالعه یا از منابع کمک درسی دیگر با درسنامه کامل استفاده کنید.

بخش‌های مختلف مجموعه کتاب پرسوال مهر‌وماه

کتاب‌های پر‌سوال مهر‌وماه برای همه درس‌ها در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده  است. بخش‌های مختلف این کتاب بر‌اساس مبحث و به صورت موضوعی انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب خرید کتاب جمع بندی مهر و ماه، یکی از راه‌‌های کسب نتایج ایده‌آل در امتحان‌های پایانی و نهایی به شمار می‌رود. به‌طورکلی هر کتاب پر سوال مهروماه از سه بخش درسنامه، سوالات و پاسخنامه تشریحی تشکیل می‌شود که در ادامه این بخش به بررسی هر کدام می‌پردازیم.

  • درسنامه: درسنامه‌های جدولی و نموداری در مجموعه کتاب مهرو‌ماه به‌عنوان یکی از بهترین منابع برای مرور سریع نکات مهم در روزهای امتحانی به شمار می‌رود. این درسنامه‌ها کاملا هم‌سطح کتاب است، با این تفاوت که نکات کاربردی و پرتکرار را به صورت کاملا تحلیلی بیان می‌کند.
  • سوالات: بخش نمونه سوال‌ها در کتاب پرسوال مهروماه به صورت تستی، تشریحی و جای خالی تالیف شده است. تنوع در طرح سوال و توجه به نکات پر‌تکرار در آزمون‌های نهایی، کتاب پرسوال را به منبع ایده‌آلی تبدیل می‌کند. سطح سوالات در این کتاب کاملا استاندارد بوده و به‌منظور آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی استفاده می‌شود.
  • آزمون‌های شبیه‌ساز امتحان نهایی: این آزمون‌ها شامل نمونه سوال‌های تالیفی و سوال‌های پر‌تکرار از سال‌های گذشته است.
  • پاسخنامه تشریحی: همه سوال‌های کتاب پر‌سوال مهروماه شامل پاسخنامه تشریحی و نکات مهم در همه مسائل است.

همه دانش‌آموزان ضعیف و متوسط با مطالعه کتاب پرسوال مهروماه به سطح مطلوبی از آمادگی برای ارتقاء معدل در امتحانات نهایی می‌رسند.

خرید ارزان، سریع و ساده کتاب‌های پرسوال مهرو‌ماه از ماز مارکت

مجموعه کتاب‌های پرسوال مهروماه برای افزایش آمادگی دانش‌آموز به‌منظور کسب بالاترین نمره در امتحانات نهایی کاربرد دارد. امتحانات نهایی صد‌در‌صد برای درس‌های عمومی و ۶۰ درصد برای دروس تخصصی به منظور برآورد نتایج نهایی کنکور تاثیر دارد. با خرید و مطالعه این کتاب، امکان مرور سریع نکات مهم و بررسی تحلیلی خط به خط کتاب برای دانش‌آموزان وجود خواهد داشت.

برای خرید منبع کمک درسی کتاب پر‌سوال مهروماه کافی است نام درس مورد‌نظر را در این صفحه از فروشگاه ماز مارکت پیدا و روی آن کلیک کنید. ماز مارکت بهترین مرجع برای دسترسی به بهترین کتاب‌های کمک درسی مانند کنکوریوم و پرسوال از انتشارات مهروماه و سایر کتاب‌های کاربردی از انتشارات برتر مانند گاج، خیلی سبز، مبتکران و سایر انتشارات است. با خرید از سایت ما به گزینه‌های ارزان، ساده و سریع برای خرید، دسترسی خواهید داشت.

پرسش و پاسخ

مهم‌ترین ویژگی کتاب پر سوال مهروماه چیست؟

این کتاب‌ها درسنامه‌ای مختصر و تحلیلی دارد که مفاهیم را درس به درس بررسی می‌کند. سوال‌های تالیفی و جمع‌آوری شده از کنکور سال‌های پیش نیز از سایر ویژگی‌های کتاب پر‌سوال از نشر مهروماه به شمار می‌رود.

آیا کتاب پر سوال مهروماه برای همه دانش‌آموزان مناسب است؟

بله؛ این کتاب‌ها شامل سوال‌های امتحان نهایی از سال‌های قبل و سوال‌های تالیف شده است؛ همه این سوال‌ها در سطح کتاب هستند و برای دانش‌آموزان ضعیف و متوسط نیز بسیار قابل‌فهم است. 

از کجا کتاب‌های پرسوال مهروماه را بخرم؟

ماز مارکت بهترین مرجع برای خرید کتاب‌های کمک درسی از جمله پر سوال از انتشارات مهروماه به شمار می‌رود. با استفاده از تخفیف‌های ارائه شده در این سایت امکان خرید ارزان وجود خواهد داشت.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.