0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

فصل آزمون خیلی سبز

توضیحات تکمیلی

سری فصل آزمون خیلی سبز

سری کتاب‌های فصل آزمون از انتشارات خیلی سبز به‌عنوان منبع مناسب برای تست زدن شناخته می‌شود. این مجموعه کتاب درسی از نشر خیلی سبز بهترین منبع برای جمع‌بندی درس‌های متوسطه دوم از طریق تست و آزمون به شمار می‌رود. سری کتاب های فصل آزمون سوال‌های کنکور سال‌های اخیر را پوشش نمی‌دهد و فقط برای تست سوال‌های جدید تالیف شده است. این ویژگی باعث می‌شود تا دانش‌آموزان شکل متفاوت‌تری از سوال‌های درسی را برای مرور و جمع‌بندی در اختیار داشته باشند.

ویژگی کتاب فصل آزمون خیلی سبز

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز منبع مناسبی برای پاسخ دادن به بیش از 1000 تست در قالب 90 آزمون به شمار می‌رود. این مجموعه شامل دروس تخصصی و عمومی سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است. به‌طورکلی نشر خیلی سبز و سایر انتشارات فعال در زمینه عرضه کتاب‌های کمک درسی برای متوسطه دوم و سال کنکور، از سوال‌های کنکور یا سوال‌های مشابه برای افزایش بار علمی کتاب استفاده می‌کنند. این نوع تالیف آزمون در انواع کتاب فصل آزمون و چند‌کنکور خیلی سبز نیز دیده می‌شود. ازاین‌رو با خرید کتاب چند کنکور خیلی سبز به منبعی کامل از سوال‌ها با سطح علمی متفاوت برای دانش آموزان متفاوت دسترسی خواهید داشت.
در سری فصل آزمون خیلی سبز از سوال‌های ساده تا بسیار دشوار برای افزایش آمادگی دانش‌آموزان تالیف شده است. آزمون‌های مختلف در این کتاب به همراه پاسخنامه تشریحی تالیف شده‌اند تا نکات کنکوری مربوط به هر تست به‌طوردقیق مورد‌بررسی قرار بگیرد. این نکته به تفهیم بهتر دانش‌آموز از مباحث درسی کمک خواهد کرد.

بخش‌های مختلف کتاب آزمون خیلی سبز

بخش‌های مختلف کتاب فصل آزمون خیلی سبز بر‌اساس ماهیت کنکور و بودجه بارم‌بندی هر فصل از مباحث درسی در کنکور سراسری تالیف شده‌اند. در این کتاب کلیه مباحث برای درس‌های سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به‌منظور تالیف کتابی کامل با هدف آمادگی برای شرکت در آزمون سراسری در نظر گرفته شده است. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف سری فصل آزمون خیلی سبز می‌پردازیم.

  • آزمون‌های استاندارد: این بخش از انواع کتاب فصل آزمون مثل فصل آزمون زیست، فصل آزمون شیمی، فصل آزمون زیست و سایر کتاب‌های این مجموعه، سوال‌هایی در سطح کتاب تالیف شده است. معمولا آزمون‌های استاندارد مبتنی بر مفاهیمی هم سطح با مفاهیم مطرح شده در کتاب‌های درسی هستند؛ بنابراین ساختار این آزمون‌های استاندارد شبیه به ساختار کنکور است و برای همه دانش‌آموزان در سطح علمی متفاوت نیز کاربردی خواهد بود.
  • آزمون‌های موضوعی: آزمون‌های موضوعی در کتاب های فصل آزمون خیلی سبز بهترین منبع برای مرور مباحث درس‌ها به تفکیک موضوع است. این رویکرد تالیف آزمون به دانش‌آموز برای مرور نقاط ضعف در درس‌ها و مرور نقاط قوت در مباحث کمک خواهد کرد.
  • آزمون‌های به سوی 100 (سطح پیشرفته): این بخش از آزمون‌ها به‌ویژه در انواع کتاب‌های درسی به رقابت شدید مثل کتاب زیست فصل آزمون، کتاب هندسه فصل آزمون و شیمی فصل آزمون اهمیت دارد؛ چرا‌که این نوع سوال‌ها سطحی بالاتر از کنکور سراسری دارند و به‌منظور افزایش آمادگی دانش‌آموزان مطرح شده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از رسیدن به بخش آزمون‌های به سوی 100 در سری کتاب‌های فصل آزمون، حتما بر مباحث درسی مسلط شوید و بخش آزمون‌های استاندارد و موضوعی را نیز به‌طورکامل مطالعه کنید. به‌طورکلی بخش آزمون‌های به سوی 100 بهترین منبع برای دانش آموزان برتر به‌منظور رسیدن به رتبه‌های سه و دو رقمی در کنکور سراسری است. 
  • آزمون‌های جامع: این بخش از سری کتاب فصل آزمون خیلی سبز در انتهای هر مبحث درسی و برای مرور هر درس ارائه شده است. معمولا تست‌های این بخش در سطح کنکور هستند و مناسب برای همه دانش‌آموزان با سطح علمی مختلف به شمار می‌رود.
  • پاسخنامه: پاسخنامه تشریحی بخش جدانشدنی از سری کتاب‌های کنکوری است. این بخش در مجموعه کتابهای آزمون خیلی سبز با ارائه تکنیک‌ها و نکات کنکوری همراه می‌شود.

به‌طورکلی بخش عمده‌ای از کتاب‌های کمک درسی مربوط به دوره متوسطه دوم به‌منظور طرح سوال‌های مبنی بر آزمون‌های سراسری تالیف شده‌اند. به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان با خرید کتاب کنکور از انتشارات مختلفی مثل خیلی سبز، نشر الگو و مبتکران برای افزایش آمادگی علمی در دوره متوسطه دوم اقدام می‌کنند.  البته کتاب‌های کنکوری کمک درسی دوره متوسطه دوم در جزئیاتی مثل بخش‌های تالیف‌شده متفاوت هستند.

مخاطب کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز از بخش‌های مختلف شامل آزمون‌های استاندارد و آزمون‌های به سوی 100 تشکیل شده است. هر یک از این آزمون‌ها برای سطح خاصی از علم دانش آموزان مناسب خواهد بود. ازاین‌رو این مجموعه کتاب از انتشارات خیلی سبز همه دانش‌آموزان کنکوری را مخاطب قرار می دهد.

خرید کتاب فصل ازمون خیلی سبز از ماز مارکت

برای خرید کتابهای خیلی سبز با تخفیف از سایت ماز مارکت اقدام کنید. این سایت بهترین مرجع برای دسترسی به انواع کتاب‌های کمک درسی از انتشارات مختلف نشر الگو، مبتکران، مهروماه و گاج به شمار می‌رود. کدهای تخفیف ارائه شده در اینستاگرام ماز مارکت و جشنوراه‌های جاری بهترین مرجع برای خرید انواع کتاب‌های کنکوری از جمله سری فصل آزمون خیلی سبز به شمار می‌رود. برای کسب اطلاعات از جزئیات هر کتاب فقط کافی است روی هر کتاب از این صفحه کلیک کنید.

پرسش و پاسخ

آیا کتاب های فصل آزمون خیلی سبز برای مطالعه مجزای مباحث درسی مناسب هستند؟

هیچ‌کدام از کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز، درسنامه ندارند؛ بنابراین پیش از مراجعه به این مجموعه کتاب کمک درسی حتما از کتاب‌های درسی برای فهم کامل مطالب استفاده کنید. بعد از مطالعه درس از روی کتاب‌های درسی به آزمون‌های مختلف این کتاب برای کسب آمادگی در سطح سوال‌های مختلف مراجعه کنید. 

نحوه خرید کتاب فصل آزمون خیلی سبز با تخفیف چگونه است؟

خرید راحت و ارسال سریع کتاب‌های کمک درسی از انتشارات مختلف از طریق سایت ماز مارکت امکان‌پذیر است. فقط کافی است با مراجعه به اینستاگرام این سایت از کدهای تخفیف مطلع شوید. همچنین امکان خرید کتاب‌های کمک درسی با تخفیف در جسنواره‌های ماز مارکت نیز وجود دارد.

کتاب فصل آزمون خیلی سبز برای چه دانش‌آموزانی مناسب است؟

به دلیل پوشش گسترده کتاب فصل آزمون از مباحث مختلف در سطح کنکور تا بسیار دشوار، این کتاب برای همه دانش آموزان مناسب است. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.