0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

آزمونیوم مهروماه

توضیحات تکمیلی

آزمونیوم مهر‌وماه

سری کتاب‌های آزمونیوم از انتشارات مهرو‌ماه برای پوشش مطالب درسی در پایه‌های دهم تا دوازدهم و افزایش آمادگی داوطلبان برای شرکت در امتحان‌های نهایی است. این مجموعه کتاب در دو دسته عادی و پلاس برای جمع‌بندی کنکور و افزایش دانش علمی دانش‌آموز در هر پایه تحصیلی تالیف شده است. کسب اطلاعات از دسته‌بندی بخش‌های مختلف کتاب و نوع سوال‌ها به دانش‌آموزان در انتخاب منبع کمک درسی مناسب کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های کتاب آزمونیوم مهروماه

سری کتاب مهروماه یک منبع کمک درسی مفید و مختصر برای جمع بندی مطالب درسی در زمانی کوتاه محسوب می‌شود. این مجموعه کتاب برای دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی و برای درس‌های تخصصی این دو رشته نگارش شده است. درس‌های مختلفی مثل زیست آزمونیوم، گسسته آزمونیوم، شیمی آزمونیوم و فیزیک این مجموعه از مهر‌وماه و سایر کتاب های آزمونیوم، منبعی مناسب برای در اختیار داشتن اطلاعاتی مفید و کوتاه به شمار می‌روند. علاوه‌بر این، آزمون‌های تالیف‌شده در کتاب آزمونیوم موضوعی هستند؛ بنابراین می‌توان برای هر گروه درسی در آزمونی مجزا شرکت کرد.

بخش‌های مختلف کتاب آزمونیوم مهروماه

به‌طورکلی کتاب‌های آزمونیوم به دو دسته بخشنامه و سوال‌ها تقسیم می‌شود. این کتاب ۱۰۰ آزمون موضوعی دارد که در سه دسته ترکیبی، تکنیکی و استاندارد در اختیار دانش‌آموزان قرار داده شده است تا بر بخش‌های مختلف کتاب تسلط داشته باشند؛ البته بخش‌های مختلف آزمونیوم فقط محدود به دو درسنامه و سوال نیست؛ با مطالعه آزمونیوم به دو بخش کاربردی فرمول‌نامه و پاسخ تشریحی نیز دسترسی خواهید داشت.

به‌طورکلی بخش‌بندی کتاب‌های کمک درسی بهترین راهنما در مسیر برنامه‌ریزی برای مطالعه است. به‌این‌ترتیب خرید بیشتر کتاب‌های درسی مثل خرید کتاب کنکوریوم مهروماه، تهیه آزمونیوم و سایر کتاب‌ها، به معنی دسترسی به راهنمای برنامه‌ریزی بهتر است. در ادامه هر بخش از کتاب آزمونیوم مهرو‌ماه را بررسی می‌کنیم.

  • درسنامه: یکی از مهم‌ترین بخش‌های مجموعه کتاب آزمونیوم مهروماه، درسنامه‌های منطبق بر کتاب درسی به شمار می‌رود. این درسنامه بر‌اساس آخرین به‌روزرسانی‌های انجام شده بر کتاب درسی تالیف شده است؛ بنابراین دانش‌آموزان امکان مرور مباحث درسی و مرور نکات کاربردی را در کتاب آزمونیوم کم‌حجم در اختیار خواهند داشت.
  • آزمون‌ها: مهم‌ترین بخش کتاب‌های آزمونیوم در اصل همان سوال‌هایی است که بر‌اساس آخرین تغییرات کتاب درسی طراحی شده است. علاوه‌بر این، برخی از سوال‌های آزمونیوم تخصصی در دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی، شناسنامه‌دار هستند؛ یعنی سال و نوع کنکوری که این سوال مطرح شده است، در کتاب آزمونیوم آورده می‌شود. این سوال‌ها به‌هیچ‌وجه از استانداردهای کتاب درسی و سطح سوال‌های کنکور به دور نیستند؛ بنابراین بدون نگرانی از سختی سوال‌ها از آزمون‌های آزمونیوم برای افزایش آمادگی استفاده کنید.
  • پاسخ تشریحی و فرمول‌نامه: بخش پاسخ تشریحی در سری کتاب آزمونیوم انتشارات مهرو‌ماه را برای مرور نکته‌های کنکوری از دست ندهید. در این بخش دلایل غلط و درست بودن هر گزینه به‌طورمجزا برای افزایش شفاف‌سازی بررسی شده است. علاوه‌بر بخش پاسخ تشریحی، بخش فرمول‌نامه نیز برای برخی از درس‌های تخصصی مثل ریاضی، فیزیک و شیمی که فرمول دارند، تالیف شده است.

باتوجه‌به حجم کم مجموعه کتاب آزمونیوم مهروماه، این کتاب‌های کمک‌درسی بهترین منبع برای ایام جمع‌بندی به شمار می‌روند. دانش‌آموزان با مطالعه کتاب‌های مهروماه به منبعی کامل از درسنامه به‌روز، سوال‌های استاندارد و پاسخ تشریحی دسترسی دارند.

مخاطبان کتاب کمک‌درسی آزمونیوم مهر‌وماه

کتاب کمک درسی آزمونیوم به دلیل داشتن درسنامه‌ای مختصر و تقریبا هم‌سطح با کتاب برای همه دانش‌آموزان در دوره متوسطه دوم کاربرد دارد. این کتاب با ارائه مطالب درسی به زبان ساده، تالیف آزمون هایی برای مرور مطالب درسی و در نهایت مرور نکات مهم با ارائه پاسخنامه تشریحی، بهترین انتخاب برای همه دانش‌آموزان به منظور جمع‌بندی به شمار می‌رود.

خرید سری کتاب های آزمونیوم از ماز مارکت

خرید کتاب‌های آزمونیوم برای دانش‌آموزان یک منبع مناسب به‌منظور مطالعه اثربخش و بدون خستگی به شمار می‌رود. این کتاب به دو رنگ بنفش و مشکی تالیف شده است تا چشم خسته نشود و همچنان جذابیت بصری برای دانش‌آموز داشته باشد. علاوه‌بر این مورد، ساختار‌بندی قرار دادن مطالب در کتاب آزمونیوم مهروماه به صورت دو‌ستونه در هر صفحه است؛ بنابراین مرور پاسخنامه به‌سرعت و راحتی انجام خواهد شد.

برای دسترسی آنلاین به انواع کتاب‌های تخصصی آزمونیوم برای دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی از سایت ماز مارکت خرید کنید. امکان خرید آنلاین و دریافت کتاب در هر نقطه از کشور از مهم ترین مزایای خرید از سایت خرید کتاب کنکوری ماز مارکت به شمار می‌رود. با کلیک روی هر کتاب به توضیحات تکمیلی مربوط به آن دسترسی خواهید داشت.

پرسش و پاسخ

آیا کتاب‌های آزمونیوم برای همه دانش‌آموزان مناسب است؟

بله؛ سری کتاب‌های آزمونیوم به دلیل داشتن درسنامه‌ای مختصر و نزدیک به سطح کتاب درسی برای همه دانش‌آموزان، مطالبی قابل فهم ارائه می‌دهد. 

چگونه می‌توان کتاب‌های آزمونیوم را خریداری کرد؟

سایت ماز مارکت به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی، بهترین منبع برای خرید انواع کتاب‌های کنکور و آمادگی برای شب امتحان به شمار می‌رود. با ورود به دسته‌بندی‌های مختلف این سایت برای خرید مجموعه کتاب از نشر‌های مختلف اقدام کنید. 

کتاب‌های آزمونیوم برای چه رشته‌های دبیرستانی تالیف می‌شود؟

مجموعه کتاب‌های کمک‌درسی آزمونیوم فقط برای درس‌های دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی تالیف می‌شود. این کتاب با داشتن بخش‌های مختلفی مثل درسنامه، پاسخ تشریحی، سوال‌ها و فرمول‌نامه یکی از بهترین منابع برای افزایش آمادگی دانش‌آموز به منظور شرکت در آزمون های درسی است. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.