0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

دور دنیا در 4 ساعت گاج

توضیحات تکمیلی

کتاب دور دنیا در 4 ساعت

بسته‌های دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج شامل سوال‌های جدیدترین کنکورهای سراسری می‌شوند. در این بسته‌ها سوالات را به صورت شبیه‌ساز کنکور اصلی شامل چند دفترچه سؤال و پاسخ برگ ارائه شده است. پاسخ تشریحی همه آزمون‌های یک بسته نیز به صورت جلدی مجزا در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. همچنین پاسخنامه کلیدی کلیه آزمون‌ها در دفترچه‌ای مجزا در داخل بسته‌های دور دنیا گاج قرار داده شده است. کسب اطلاعات دقیق از بخش‌های مختلف این کتاب به همراه ویژگی‌ها، اقدامی مناسب برای استفاده بهینه از منابع کمک درسی به شمار می‌رود.

ویژگی‌های کتاب دور دنیا در چهار ساعت

مهم‌ترین ویژگی مجموعه کتاب دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج، ارائه بیشمار آزمون‌های مبحثی از کلیه مباحث موجود در کنکور اصلی است. به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان پس از آزمون دادن و تحلیل آزمون‌های بسته‌های دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج می‌توانند از مباحثی که در آن ضعف دارند، سؤالات بیشتری را حل کنند. در ادامه این بخش به بررسی ویژگی‌های کامل کتاب دور دنیا در چهار ساعت در قالب جدول می‌پردازیم. 

ویژگی توضیحات
نام کتاب دور دنیا در ۴ ساعت
انتشارات گاج
کاربرد شبیه‌سازی شرایط شرکت در آزمون سراسری با آزمون‌های مبحثی
بخش‌های مختلف دفترچه آزمون تخصصی به همراه دفترچه پاسخ تشریحی
تالیف شده برای همه رشته‌های نظری دبیرستان
محتوا شامل سوالات کنکور سراسری داخل و خارج از کشور از سال 1398 تا 1402 با توجه به آخرین تغییرات کنکور
ساختار شامل دفترچه سوالات، پاسخنامه تشریحی، پاسخ‌برگ، پاسخنامه کلیدی، دفترچه آزمون‌های پشتیبان و دفترچه محتویات 
دفترچه سوالات  حاوی سوالات کنکور سراسری داخلی و خارج از کشور از سال 1398 تا 1402 با آدرس سوالات پشتیبان برای
پاسخنامه تشریحی  شامل پاسخ تشریحی کامل سوالات، درجه سختی، مرجع در کتاب درسی و راه‌حل دوم برای هر سوال 
پاسخنامه کلیدی  پاسخنامه کلیدی برای درصد‌گیری سریع پس از هر آزمون
پاسخبرگ پاسخ‌برگ‌های کوچک در کنار هر صفحه آزمون به‌عنوان چرک‌نویس 
دفترچه آزمون‌های پشتیبان  حاوی آزمون‌های مبحثی و فصلی از کتاب‌های گاج برای مرور در روزهای پایانی 
دفترچه محتویات  شامل مطالب مشاوره‌ای، معرفی کلی محتویات و تحلیل جامع کنکور تیر ماه 1402
مخاطبان مناسب برای تمام داوطلبان رشته‌های نظری (ریاضی، تجربی و انسانی) در هر سطح علمی 
شبیه‌سازی کنکور  امکان شبیه‌سازی فضای کنکور و مدیریت زمان پاسخگویی با استفاده از این مجموعه

در همه بسته‌های سری دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج برای هر سری دفترچه سؤال یک کتاب شامل آزمون‌های مبحثی دروس آن دفترچه ارائه شده است. علاوه‌بر کتاب آزمون‌های مبحثی، پاسخ تشریحی برای سوال‌های پشتیبانی نیز موجود است. ازاین‌رو با خرید آنلاین کتاب های گاج  به یک دفترچه با مشاوره نکته‌ای دسترسی خواهید داشت.

بخش‌های مختلف کتاب دور دنیا در ۴ ساعت گاج

بسته‌های دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج برای رشته‌های ادبیات و علوم انسانی، ریاضی و تجربی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. به‌طورکلی همه کتاب‌های تالیف شده توسط انتشارات گاج به‌منظور افزایش آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های سراسری نوشته شده‌‌اند. ازاین‌رو دانش‌آموزان با در اختیار داشتن چند منبع مختلف شامل خط ویژه گاج، دور دنیا در چهار ساعت و میکرو طبقه‌بندی گاج مجموعه‌ای از کتاب‌های کمک درسی را در اختیار خواهند داشت.

مخاطبان کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاج

بسته‌های سری دور دنیا در ۴ ساعت انتشارات گاج برای کلیه متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری مناسب است. این بسته‌ها شامل سوالات کنکورهای سال‌های قبل با سطحی کاملا استاندارد می‌شود. همچنین با استفاده از کتاب دور دنیا در 4 ساعت گاج امکان شبیه‌ساز جلسه کنکور و شرکت در این آزمون سراسری وجود خواهد داشت. به‌طورکلی خریداری این بسته به تمامی متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری پیشنهاد می‌گردد.

خرید کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاج در ماز مارکت

داوطلبان در سال کنکور و در مسیر آمادگی برای امتحان‌های نهایی، باید به منابع متعددی برای خرید کتاب درسی دسترسی داشته باشند. یک راهکار ایده‌آل برای دسترسی سریع به منابع و خرید راحت و ارزان استفاده از فروشگاه‌های آنلاین به شمار می‌رود. فروشگاه ماز مارکت بهترین راهکار برای خرید انواع کتاب‌های کمک درسی از جمله، دور دنیا در چهار ساعت و میکروطبقه‌بندی گاج در کمترین زمان ممکن و با قیمتی ارزان به شمار می‌رود. شرکت در جشنواره‌های متعدد فروشگاه ما، امکان استفاده از انواع تخفیف را ایجاد خواهد کرد.

پرسش و پاسخ

از کجا کتاب دور دنیا در 4 ساعت گاج را بخرم؟

ماز مارکت بهترین مرجع برای خرید کتاب دور دنیا در ۴ ساعت به شمار می‌رود. با استفاده از تخفیف‌های ارائه شده در این سایت امکان خرید ارزان وجود خواهد داشت. 

آیا کتاب‌های دور دنیا در 4 ساعت برای همه دانش‌آموزان مناسب است؟

بله؛ کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت از انتشارات گاج بر‌اساس سوال‌های کنکورهای سال‌های قبل تالیف شده‌اند؛ بنابراین برای همه داوطلبان شرکت در آزمون سراسری مناسب خواهند بود.

مهم‌ترین ویژگی کتاب دور دنیا در 4 ساعت چیست؟

این کتاب‌ها بهترین منبع کمک درسی برای شناسایی نقاط ضعف دانش‌آموز به شمار می‌روند؛ با خرید این کتاب دانش‌آموز به منبع کاملی از آزمون‌های مبحثی دسترسی خواهد داشت. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.