0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

سری جمع بندی مهروماه

توضیحات تکمیلی

سری کتاب جمع بندی مهروماه

سری کتاب جمع‌بندی مهر‌و‌ماه در لیست سری کتاب‌های کنکور است که با هدف جمع‌بندی مطالب و مرور آنها در بازه‌های زمانی مختلف، تالیف شده است. این کتاب دربردارنده نکات مهم کتاب درسی برای جمع‌بندی درس‌های تخصصی به شمار می‌رود. در این مجموعه کتاب از درنامه‌های آموزشی و نکات ترکیبی به منظور افزایش کاربرد سری جمع‌ بندی مهروماه و افزایش آمادگی دانش‌آموزان استفاده شده است. انتخاب کتاب‌های جمع‌بندی مهرو‌ماه به منظور استفاده از بهترین کتاب درسی در دوران جمع‌بندی اهمیت دارد.

ویژگی‌های کتاب جمع‌بندی مهروماه

کتاب‌های جمع بندی مهروماه سه بخش اصلی درسنامه، بانک تست و پاسخ تشریحی تست‌ها را دارد. البته همه بخش‌های این کتاب به صورت مختصر و مفید برای جمع‌بندی دانش‌آموزان تالیف شده‌اند. امکان خرید این کتاب از سایت کتاب کنکور امکان‌پذیر است. با خرید این کتاب از فروشگاه‌های آنلاین به مدیریت زمان بهتری در برنامه‌ریزی روزانه و مطالعه می‌رسید.

  • درسنامه‌ی مختصر: نوشتار درسنامه کتاب جمع‌بندی مهروماه بسیار قابل فهم، واضح و روان است. لحن نوشتار رسمی است و حجم این درسنامه‌ها به نسبت حجم کتاب قابل قبول است.
  • تست‌های تمرینی: از هر یک از بخش‌های سه پایه‌ی زیست شناسی تعداد کمی سوال در این کتاب مطرح شده است. این تست‌ها و سوالات تشریحی فقط برای تکرار و مرور مطالب زیست شناسی کنکور آورده شده‌ان. دانش‌آموزان حتما باید پیش از مطالعه آن از منابع دست اول برای تکرار، تمرین و تسلط بر مطالب استفاده کنند.

علاوه بر تست‌ها، سه آزمون جامع دهم، یازدهم و دوازدهم در این کتاب قرار گرفته‌اند که هر کدام ۵۰ تست کنکور و تالیفی دارند. همچنین یک آزمون تالیفی جامع مطابق با کنکور سراسری سال قبل و یک آزمون شامل سوالات کنکور سراسری سال قبل نیز در این کتاب وجود دارند.

بخش‌های مختلف سری کتاب‌های مهروماه

حجم پاسخنامه تشریحی کتاب جمع بندی زیست مهر و ماه نسبت به سایر کتاب‌های جمع‌ بندی موجود در بازار قابل توجه است و برای ارزیابی دانش آموزان وقت بیشتری صرف کرده است. ازاین‌رو خرید کتاب مهروماه انتخابی مناسب برای داوطلبان است. پاسخ هر یک از تست‌ها پس از تست مربوطه آورده شده است و در انتهای کتاب نیز پاسخ تشریحی آزمون‌های موجود در کتاب وجود دارند.

کادرهای مشاوره همان کادرهای آبی رنگی هستند که در زیست شناسی جمع‌بندی کنکور مهر و ماه وجود دارند. در حقیقت دانش آموزان می‌توانند پیش از مطالعه‌ی درسنامه‌های هر پایه و در طول مطالعه‌ی آنها نکاتی را که به بررسی روند کنکور سراسری پرداخته‌اند، مطالعه کنند و از نکات مشاوره‌ای موجود، در کنار مطالب درسی بهره‌مند شوند.

جمع‌بندی کنکور با کتاب‌های مهروماه

مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های جمع‌بندی این است که امکان مرورو کلیه درس‌ها در مدت‌زمان کوتاه وجود داشته باشد. این ویژگی به‌خصوص برای دانش‌آموزان کنکوری با زمان اندک بسیار اهمیت خواهد داشت. دانش‌آموزان با هر سطح علمی می‌توانند این کتاب را تهیه و مطالعه کنند و یک مرور سریع و بسیار مفید بر درس زیست شناسی داشته باشند.با‌توجه‌به ماهیت کتاب جمع‌بندی مهروماه، این منبع به‌عنوان راهکاری برای مرور زیست‌شناسی در هر سه پایه به شمار می‌رود.

خرید کتاب‌های جمع‌بندی مهروماه از ماز مارکت

حجم کتاب‌های مخصوص جمع‌ بندی مهروماه در عین داشتن درسنامه مفید بالا نیست. بااین‌حال تعداد مناسبی از تستس‌های کاربردی برای جمع‌بندی را به همراه دارد؛ برای مثال کتاب جمع بندی زیست مهر‌وماه 490 تست دارد.

خرید کتاب‌های آموزشی از سایت‌های فروش کتاب‌های کمک‌درسی بهترین گزینه برای ذخیره زمان و در عین حال استفاده از منابع مطالعاتی معتبر به شمار می‌رود. این امکان در سایت ماز مارکت وجود دارد. کلیه کتاب‌های انتشارات خیلی سبز برای آمادگی کنکور، شب امتحان و یادگیری عمیق، از جمله مجموعه کتاب نردبام خیلی سبز در سایت ما موجود است.

پرسش و پاسخ

کتاب‌های جمع بندی مهروماه شامل چه مواردی می‌شود؟

  کتاب‌های جمع بندی مهروماه شامل درسنامه‌های مختصر و مفید به همراه تست‌های تالیفی می‌شود.  

چرا استفاده از کتاب‌های جمع‌بندی مهرو‌ماه برای دانش‌آموزان مفید است؟

   استفاده از کتاب‌های جمع‌بندی مهروماه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مطالب درسی را با دقت و به‌صورت فشرده مرور کنند، تسلط بر مفاهیم کلیدی داشته باشند و با اطمینان بیشتری در امتحانات شرکت کنند.

چگونه می‌توانم کتاب‌های جمع‌بندی مهروماه را خریداری کنم؟

   برای خرید کتاب‌های جمع‌بندی مهر وماه، کافی است سفارش خود را در فروشگاه کتاب کمک درسی ماز مارکت ثبت کنید. فروشگاه ماز مارکت، با سال‌ها تجربه در عرضه کتاب‌های آموزشی، این کتاب‌ها را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می‌رساند و در کوتاه‌ترین زمان، کتاب‌ها را درب منزل شما تحویل می‌دهد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.