0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

جامع خیلی سبز

توضیحات تکمیلی

کتاب جامع خیلی سبز

کتاب جامع خیلی سبز یکی از سری کتاب‌های کمک درسی برای مطالعه عمیق‌تر درس‌های عمومی و تخصصی سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی به شمار می‌رود. این کتاب شامل سه بخش اصلی درسنامه، تست و پاسخنامه است. پاسخنامه این کتاب برای برخی از درس‌ها در جلد دوم منتشر می‌شود و کلیه پاسخ‌های تشریحی کامل، راه‌حل‌های کنکوری و سریع و نکات آموزشی مهم را در برمی‌گیرد. خرید کتاب های جامع کنکور تجربی خیلی سبز، کتاب‌های جامع کنکور ریاضی و کتاب جامع کنکور انسانی از این مجموعه، امکان دسترسی به درسنامه‌ای کامل را نیز فراهم می‌کند.

ویژگی‌های کتاب جامع از انتشارات خیلی سبز

کتاب جامع خیلی سبز شامل درس‌نامه‌های کامل است تا همه مفاهیم کتاب درسی را با زبان ساده توضیح دهد. در هر فصل از سری کتاب های جامع خیلی سبز، مثال‌ها و تمرین‌های متعدد و متنوعی برای افزایش تسلط دانش‌آموز به مفاهیم درسی آورده شده است. این کتاب‌ها منبع خوبی از تست کنکورهای سال‌های پیش برای افزایش مهارت تست‌زنی نیز به شمار می‌روند. به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان با خرید اینترنتی کتاب خیلی سبز از سری جامع این انتشارات، به تست‌های متنوع با پاسخنامه کامل و تشریحی دسترسی خواهند داشت. در ادامه این بخش به بررسی ویژگی‌های کتاب جامع خیلی سبز می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
عنوان کتاب جامع خیلی سبز
درس‌نامه جامع پوشش کامل و دقیق کلیه مفاهیم درسی
تمرین‌ها و مثال‌ها شامل تمرین‌های متنوع برای درک بهتر مفاهیم
تست‌های متنوع ارائه تست‌های مختلف برای تقویت مهارت تست‌زنی
پاسخ‌نامه تشریحی پاسخ‌های دقیق و کامل برای بررسی و رفع اشکالات
نکات کلیدی نکات مهم و پرتکرار کنکور و امتحانات
طراحی منظم و دسته‌بندی دسترسی آسان به بخش‌های مختلف کتاب
تصاویر و نمودارها استفاده از تصاویر و نمودارها برای فهم بهتر

کتاب جامع خیلی سبز با رویکردی کاربردی به همراه تست‌های پرتکرار کنکور و امتحانات نهایی تالیف شده است. طراحی منظم و دسته‌بندی شده‌ مطالب در این کتاب درسی باعث ایجاد یک منبع کمک درسی در دسترس خواهد شد. علاوه‌بر این موارد، استفاده از تصاویر و نمودارهای آموزشی در کتابهای جامع خیلی سبز، فهم مطالب را برای دانش‌آموزان آسان‌تر می‌کند.

بخش‌های مختلف کتاب جامع خیلی سبز

بخش‌های مختلف کتاب جامع خیلی سبز به‌طورخاص پاسخگو نیازهای مختلف دانش‌آموزان هستند. با استفاده از درسنامه کامل این کتاب، امکان یادگیری خودآموز مطالب برای دانش‌آموزان وجود دارد. علاوه‌بر این، کتاب جامع خیلی سبز برخلاف سری جیبی خیلی سبز، درسنامه کاملی دارد که جایگزین کتاب درسی می‌شود. در‌حالی‌که سری جیبی خیلی سبز برای دوران جمع‌بندی و مرور سریع مفاهیم درسی استفاده موثری برای دانش‌آموزان به منظور جمع‌بندی سریع و مدیریت زمان دارد. در ادامه این بخش به بررسی بخش‌های مختلف کتاب جامع خیلی سبز می‌پردازیم.

  • درس‌نامه: درس‌نامه‌ها شامل توضیحات جامع و کاملی از همه مفاهیم و مباحث درسی هستند. برخی از کتاب‌ها مثل جامع ریاضی خیلی سبز، درسنامه مشترکی برای یک مبحث از سه سال متوسطه دارد. در‌حالی‌که برای هر مبحث مجزا در درس‌هایی مثل شیمی و فیزیک، درسنامه اختصاصی برای هر سال از متوسطه دوم در نظر گرفته شده است. این موضوع یک فرق کتاب های جامع و پایه خیلی سبز نیز به شمار می‌رود. در کتاب‌های پایه از این انتشارات همه مباحث به تفکیک موضوع برای هر درس به‌طور مجزا بیان شده است.
  • تست‌ها: این بخش شامل تست‌های متنوع و متعددی است که برای آمادگی در امتحانات مختلف و به‌ویژه کنکور طراحی شده‌اند. تست‌ها همه زوایای یک مبحث را پوشش می‌دهند و مهارت‌های تست‌زنی دانش‌آموزان را تقویت می‌کنند. در کتاب‌های رشته ریاضی، تجربی و کتاب های جامع خیلی سبز انسانی نظام جدید، تست‌ها بر‌اساس آخرین تغییرات کتاب درسی تالیف شده‌اند.
  • پاسخ‌نامه‌های تشریحی: پاسخ‌نامه‌های تشریحی، کلیه تست‌ها و تمرین‌ها را به صورت کامل و دقیق توضیح می‌دهند. خرید کتاب جامع خیلی سبز جلد دوم، امکان دسترسی به پاسخنامه تشریحی را ایجاد می‌کند. در پاسخنامه این کتاب علاوه‌بر راه‌حل تشریحی و توضیحات فارسی، راه‌حل کنکوری و سریع سوال نیز بررسی شده است. همچنین در هر بخش، نکات مهم برای پیشبرد گام به گام حل سوال بیان می‌شود.

این بخش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا دانش‌آموزان به صورت سیستماتیک و منظم، به مطالعه و مرور مباحث درسی بپردازند. بخش پاسخنامه تشریحی در برخی از کتاب‌ها مثل فیزیک، شامل راه‌حل مرحله به مرحله است. به‌این‌ترتیب دنبال کردن راه‌حل سوال و در ذهن ماندن آن، راحت‌تر انجام می‌شود.

خرید کتاب های جامع خیلی سبز با ارسال سریع از ماز مارکت

کتاب جامع خیلی سبز با ارائه تست‌های کنکوری به همراه پاسخنامه تشریحی کامل، توضیح راه‌حل کنکوری جایگزین، نکات مهم هر مبحث و درسنامه کامل، از بهترین منابع کمک درسی به شمار می‌رود. با خرید جامع خیلی سبز امکان دسترسی به دو جلد کامل از همه درس‌های عمومی و تخصصی سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی وجود دارد.

برای خرید سری کتاب‌های کمک درسی از انتشارات خیلی سبز از جمله جامع خیلی سبز، جمع بندی خیلی سبز و جیبی خیلی سبز و کتاب‌های کمک درسی از سایر انتشارات، پیشنهاد می‌کنیم از سایت ماز مارکت خرید کنید. فروشگاه ما امکان ارسال سریع به سراسر نقاط کشور را فراهم کرده است. فقط کافی است وارد صفحه هر کتاب برای ثبت سفارش شوید.

پرسش و پاسخ

آیا کتاب جامع خیلی سبز برای همه دانش‌آموزان مناسب است؟

بله، کتاب جامع خیلی سبز با ارائه درس‌نامه‌های کامل و جامع، کلیه مباحث درسی مورد‌نیاز برای شرکت در کنکور را پوشش می‌‌دهد. به‌این‌ترتیب برای همه دانش‌آموزان کنکوری به گزینه‌ای مناسب به منظور مرور درس‌ها و تست‌زنی تبدیل شده است. 

چگونه می‌توان از کتاب جامع خیلی سبز برای آمادگی کنکور استفاده کرد؟

کتاب جامع خیلی سبز تست‌های متنوع و پرتکرار کنکور دارد. این سوال‌ها نه‌تنها مفاهیم پر‌تکرار را در ذهن دانش‌آموز کنکوری مرور می‌کند، بلکه شبیه‌ساز شرکت در جلسه کنکور سراسری نیز به شمار می‌رود. 

آیا کتاب جامع خیلی سبز شامل پاسخ‌نامه‌های تشریحی است؟

بله، یکی از ویژگی‌های برجسته کتاب جامع خیلی سبز، وجود پاسخ‌نامه‌های تشریحی دقیق برای همه تمرین‌ها و تست‌ها است. این پاسخنامه‌‌ها، علاوه‌بر ارائه راه‌حل کامل و تشریحی، راه‌حل‌های کنکوری و سریع را نیز توضیح می‌دهند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.