0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

فرمول بیست گاج

توضیحات تکمیلی

کتاب فرمول بیست گاج

سری کتاب‌های فرمول بیست گاج از درسنامه و نمونه سوالات متنوع برای بررسی همه بخش‌های کتاب درسی استفاده شده است. انتشارات گاج برای تالیف یک کتاب کمک درسی استاندارد با پوشش کامل مباحث درسی، سری کتاب‌های فرمول بیست گاج را برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم منتشر کرده است. کسب اطلاعات از بخش‌های مختلف این مجموعه کتاب برای درس‌های مختلف عمومی و تخصصی مثل کتاب فرمول بیست فارسی دوازدهم و کتاب فرمول بیست شیمی دوازدهم در نهایت به انتخاب بهترین منبع یادگیری درس‌های عمومی و تخصصی، حل کردن مسئله و سوال‌های پرتکرار و مرور نکات تکمیلی کمک می‌کند.

بخش‌های مختلف کتاب فرمول بیست گاج

بخش‌های مختلف کتاب فرمول بیست گاج نشان‌دهنده در اختیار داشتن یک منبع کامل کمک درسی برای مرور همه درس‌های عمومی و تخصصی است. برای آشنایی بیشتر با این کتاب در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سری کتاب فرمول بیست گاج می‌پردازیم.

  • در این درس می‌خوانیم: این بخش در ابتدای هر مبحث درسی به بررسی اهداف و اصول مطالب می‌پردازد.
  • درس در یک نگاه: درس در یک نگاه یعنی شما علاوه‌بر درسنامه‌ای کامل در سری بیست گاج، به یک کتاب کمک درسی شب امتحانی نیز دسترسی دارید. با صرف زمان کوتاه برای این بخش امکان مرور کل مباحث درسی در فرصت کم شب‌های امتحان نیز وجود دارد.
  • مشاوره: بخش مشاوره در کتاب فرمول بیست گاج مثل یک معلم باتجربه به دانش‌آموز می‌گوید کدام بخش‌ها مهم‌تر هستند و احتمال طرح سوال از چه مباحثی وجود دارد.
  • تلنگر: قسمت تلنگر یکی از متمایزترین ویژگی‌های کتاب فرمول بیست گاج در مقایسه با سایر کتاب‌های درسی است. در این بخش اشتباهات رایج دانش‌آموز برای جلوگیری از تکرار آن‌‌ها یادآوری می‌شود.
  • سبک مطالعه: در سبک مطالعه، توضیحات جامعی به دانش‌آموز برای اولویت قرار دادن یک سری از مباحث درسی ارائه شده است. معمولا در قسمت سبک مطالعه، بخش‌های پرسوال و پرتکرار در کنکور و آزمون‌های نهایی آورده شده است.

دسترسی به فروشگاه‌های آنلاین بهترین راه برای خرید کتاب‌های کمک درسی جامع از جمله فرمول بیست گاج به شمار می‌رود. با خرید اینترنتی کتابهای گاج، مبتکران، نشر الگو و مهروماه، مدیریت زمان راحت‌تر انجام خواهد شد. خرید اینترنتی بهترین راه برای دسترسی به جدیدترین کتاب‌های کمک‌درسی از انتشارات مختلف به شمار می‌رود که این امکان در فروشگاه ماز مارکت برای شما عزیزان فراهم شده است.

ویژگی‌های کتاب فرمول بیست گاج

یکی از قسمت‌های مهم کتاب گاج، دو بخش سوالات و پاسخنامه تشریحی به شمار می‌رود. سوال‌های متنوع در کتاب‌های فرمول بیست گاج شامل سوال‌های چهارگزینه‌ای، تشریحی، پاسخ کوتاه و جای خالی می‌شود. این ویژگی به‌ویژه برای متقاضیان پایه یازدهم که برای امتحان‌های نهایی آماده می‌شوند، بسیار اهمیت دارد.

علاوه‌بر این، ارائه پاسخنامه کامل از سایر ویژگی‌های فرمول بیست گاج است. این بخش به بررسی همه گزینه‌های غلط و جواب‌های احتمالی می‌پردازد. در این بخش بارم‌بندی طبق مصوب آموزش و پرورش نیز قرار داده شده است. با خرید این کتاب‌های کمک درسی از سایت فروش کتاب کمک درسی، امکان دسترسی سریع و راحت به منبعی کامل برای موفقیت در امتحانات پایانی وجود دارد.

بخش‌های ویژه کتاب فرمول بیست گاج

کتاب‌های فرمول بیست گاج برای درس‌های مختلف از جمله فرمول بیست زبان، شیمی و سایر درس‌های عمومی و تخصصی شامل بخش‌های ویژه‌ای برای مرور مفاهیم آموزشی است. فقط کافی است کد QR روی جلد کتاب را اسکن کنید تا فیلم آموزشی مربوط به کلیه مباحث مطرح شده در کتاب را مشاهده کنید. بعد از تماشای فیلم چهار ساعت و نیمی، از ۵ نمونه سوال امتحانی به همراه پاسخنامه برای مرور مطالب درسی استفاده کنید.

یک نکته جذاب و کاربردی در سری کتاب‌های فرمول بیست گاج، هایلایت شدن نوشته‌ها به شمار می‌رود. در این کتاب بخش‌های مهم از درسنامه با هایلایت‌های رنگی مشخص‌ شده‌اند تا راحت‌تر در ذهن ماندگار شود. این نکته در سری کتاب‌های فرمول بیست به‌صورت اختصاصی وجود دارد؛ البته درسنامه‌ای به مفصل بودن درسنامه کتاب های فرمول بیست در سایر کتاب‌های آموزشی نیز برای تکمیل کتاب‌های درسی ارائه شده است. خرید انواع کتاب‌های کمک درسی در انتشارات گاج از جمله خرید کتاب سیر تا پیاز و فرمول بیست نیز امکان دسترسی به درسنامه‌ای مفصل را فراهم می‌کند. این درسنامه‌ها بهترین منبع به‌منظور کسب آمادگی برای پاسخ دادن به سوال‌های بالاتر از سطح کتاب به شمار می‌رود. با مطالعه کتاب‌های فرمول بیست و سیر تا پیاز گاج برای درس‌های مختلف به سطح مناسبی از تسلط بر درس می‌رسید.

خرید سری کتاب‌های فرمول بیست از ماز مارکت

سری کتاب‌های فرمول بیست از گاج برای افزایش آمادگی در شب امتحان، آمادگی برای امتحان‌های نهایی و کنکور استفاده می‌شوند. با خرید این کتاب‌ها از فروشگاه ماز مارکت، امکان دسترسی سریع و راحت به منبعی جامع برای موفقیت در امتحانات مهم وجود دارد. با کلیک روی کتاب‌های فرمول بیست برای درس‌های عمومی و تخصصی هر پایه با نوع سوال ها و ویژگی‌های تکمیلی هر کتاب آشنا شوید.

پرسش و پاسخ

کتاب فرمول بیست گاج برای مرور چه درس‌هایی مناسب است؟

سری کتاب‌های فرمول بیست گاج برای همه درس‌های تخصصی و عمومی سه گروه آزمایشی در دبیرستان یعنی تجربی، ریاضی و انسانی تالیف شده است. همه دانش‌آموزان در مقطع تحصیلی هفتن تا دوازدهم می‌توانند سری کتاب‌های فرمول بیست گاج را به‌عنوان منبع کمک‌درسی انتخاب کنند.

کتاب‌های فرمول بیست گاج از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

به‌طورکلی مجموعه کتاب‌های فرمول بیست گاج از 5 بخش با عنوان‌های در این درس می‌خوانیم، درس در یک نگاه، مشاوره، تلنگر و سبک مطالعه تشکیل می‌شود. در هر بخش راهکارهای مناسبی برای برنامه‌ریزی بهتر دانش‌آموز و در نهایت درسنامه‌هایی برای تفهیم بهتر درس وجود دارد.

ویژگی مهم کتاب‌های فرمول بیست گاج چیست؟

کتاب های فرمول بیست گاج شکل‌های متنوعی از سوال را برای مباحث درسی گرد‌آوری کرده است. در این مجموعه کتاب سوال‌ها به صورت تشریحی، تستی، جای خالی و چند‌گزینه‌ای برای افزایش مهارت دانش‌آموز در پاسخ به سوال های امتحان و آزمون‌های آزمایشی تالیف شده‌اند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.