کنکوریوم

کتاب‌های کنکوریوم یکی از منابع در دسترس برای آمادگی برای کنکور در سه رشته انسانی، تجربی و ریاضی است. کتاب‌های کنکوریوم در بسته شبیه‌ساز کنکور برای ایجاد آمادگی در مسیر کنکور بسیار اهمیت دارد. این کتاب‌ها با جمع‌بندی منابع امتحانی و طرح سوال‌های پرتکرار به یک کتاب کمک درسی اید‌ه‌آل در مسیر مطالعه برای کنکور به شمار می‌رود. شناخت نوع سوال‌ها و طبقه‌بندی منابع امتحانی در کنکوریم باعث ایجاد فضایی مناسب در مسیر انتخاب بهترین کتاب کمک‌آموشی به شمار می‌رود.

سوالات کتاب کنکوریم

کتاب کنکوریم از نشر مهر و ماه یکی از بهترین منابع کمک ‌درسی برای جمع بندی کنکور است. این منبع علاوه بر طرح سوال در همه مباحث درسی، از نمونه سوالات آمده در سال‌های قبل کنکور استفاده کرده است. ازاین‌رو با نام شبیه ساز کنکور نیز شناخته می‌شود. با مراجعه به فروشگاه خرید کتاب کمک درسی به صورت آنلاین یا حضوری امکان استفاده از منابع تخصصی کتاب‌های نشر مهر و ماه وجود دارد.

کتاب کنکوریم یک منبع کامل از سوالاتی است که در کنکورهای سال 94 تا 1402 آمده است. این سوال‌ها پرتکرارترین مباحث درسی را مرور می‌کنند. به‌این ترتیب با تست زدن چندباره یک مبحث دانش‌آموزان به تسلط خوبی از مباحث درسی می‌رسند. همچنین پاسخ به سوالات کنکور در کتاب کنکوریم بخش بزرگی از استرس افراد را کاهش می‌دهید.

ویژگی‌های کتاب کنکوریم

کتاب‌های کنکوریم یک منبع مناسب برای آموزش و پاسخ همزمان به سوال‌های پرتکرار به شمار می‌رود. این کتاب بخشی به‌عنوان چرک نویس دارد تا محاسبات به‌راحتی و بدون نیاز به همراه داشتن دفتر انجام خواهد شد.

در این کتاب سوال‌های کنکور از سال 94 تا 1402 قرار داده شده است. باتوجه‌به تغییرات در کتاب‌های درسی و تفاوت مباحث درسی نظام قدیم و جدید، سوال‌های سال 94 تا 98 با تغییراتی در این کتاب درج شده است. باتوجه‌به کامل بودن منبع کنکوریم، پرداخت قیمت کتاب مهروماه در این زمینه یک انتخاب منطقی به شمار می‌رود.

ویژگی‌های کتاب پاسخنامه کنکوریم

یکی از نکته‌های مهم در مسیر مطالعه کتاب کنکور، دسترسی به منبعی است که نکات نادرست را نیز شرح دهید. این امکان در کتاب کنکوریم با توضیح کامل در‌مورد گزینه‌های نادرست امکان‌پذیر است. در کتاب پاسخنامه کنکوریم، کلیه گزینه‌ها برای سوال های مختلف شرح داده شده‌اند. همچنین دلیل درستی برخی از گزینه‌های درست نیز کاملا توضیح داده شده است. این ویژگی کتاب پاسخنامه کنکوریم مهم‌ترین ویژگی در مسیر انتخاب بهترین منبع آموزشی به شمار می‌رود. در ادامه این بخش و در یک جدول کامل به بررسی ویژگی‌های کتاب کنکوریوم می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
مخاطبان داوطلبان کنکور سراسری به‌ویژه دانش‌آموزانی که در آزمون‌های آزمایشی شرکت نکرده‌اند.
هدف شبیه‌سازی کنکور سراسری، مرور و جمع‌بندی مطالب کنکور در ایام کنکور و روزهای باقی‌مانده تا کنکور
ساختار محتوایی شامل 12 دفترچه سوال کنکور سراسری از سال‌های اخیر، پاسخنامه‌های کلیدی و تشریحی
نوع چاپ دفترچه‌ها به صورت سفید و سایه و مشابه با دفترچه‌های کنکور سراسری طراحی شده‌اند.
دلایل محبوبیت فراهم کردن شرایط مشابه کنکور، دسترسی به سوال‌های جامع کنکور، اقتصادی بودن نسبت به شرکت در آزمون‌های آزمایشی متعدد
پخش‌های آنلاین دسترسی به آزمون‌های آنلاین، امکان اسکن پاسخبرگ و دریافت نتیجه آزمون
پوشش رشته‌های تحصیلی شامل پکیج‌های جامع برای رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان
استراتژی کنکور ارائه دفترچه استراتژی کنکور برای آشنایی با تغییرات کنکور در سال‌های قبل
پرفروش‌ترین کتاب‌ها کنکوریوم ریاضی، کنکوریوم تجربی و کنکوریوم انسانی
توصیه برای استفاده استفاده از کتاب‌های آموزش محور برای دانش‌آموزان با سطح ضعیف و متوسط قبل از استفاده از این پکیج

علاوه‌بر کتاب کنکوریم، کتاب هوش کمپلکس از نشر مهروماه نیز یک مورد از منابع دیگر برای افزایش آمادگی دانش‌آموزان در دوران تحصیل به شمار می‌رود. این کتاب با بیان سوال های هوش در مسیر بهبود آمادگی ذهنی بسیار اثربخش خواهد بود.

پکیج‌های VIP کتاب کنکوریم

پکیج‌های وی آی پی کنکوریم مهروماه یکی از منابعی است که سوال‌ها را با نظم و دسته‌بندی بهتری در اختیار داوطلبان کنکور قرار می‌دهد. این بسته VIP در سه بسته به‌صورت تخصصی و عمومی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. این بسته، ۳۶ پاسخبرگ جداگانه دارد (برای هر آزمون ۳ پاسخبرگ) که در پاکتی مهر و موم شده قرار گرفته‌اند. با خرید بسته آموزشی مهروماه در پکیج‌های VIP، امکان استفاده از فیلم‌های آموزشی برای یادگیری بهتر وجود خواهد داشت.

خرید کتاب کنکوریم از ماز مارکت

کتاب‌های کنکوریم با طبقه‌بندی سوالات و جمع‌بندی مهم‌ترین منابع درسی به مدیریت زمان داوطلبان کمک خواهد کرد. ازاین‌رو برای خرید این کتاب‌ها حتما به منابع آنلاین و در دسترس مراجعه کنید. با خرید از مارکت به صورت آنلاین، منبع مناسب جمع‌بندی کنکور در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. همچنین گستردگی محصولات عرضه شده در ماز مارکت به معنی دسترسی همزمان به چند منبع آموزشی فقط در یک خرید اینترنتی خواهد بود.