0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

سری زرد قلم چی

توضیحات تکمیلی

کتاب زرد قلم چی

کتاب‌های سری زرد از انتشارات قلم چی از بهترین منابع درسی برای مرور و جمع‌بندی مطالب به شمار می‌روند. این کتاب‌ها برای رشته‌های تجربی، انسانی، ریاضی و هنرستان به منظور افزایش آمادگی داوطلب نگارش شده‌اند. برای دروس عمومی نیز در این سری تعدادی کتاب در نظر گرفته شده است. به‌طور‌کلی کتاب‌های سری زرد قلم چی در سه گروه کتاب‌های «۲۰ کنکور»، «۱۲ کنکور»، «۱۰ کنکور» و «۲ کنکور» قرار دارند. البته دسته‌بندی کتاب‌های سری زرد قلم چی بر‌اساس رشته نیز انجام‌پذیر است. آشنایی با ویژگی کتاب زرد قلم چی به همراه ساختار این منبع کمک درسی به دانش‌آموز در خرید بهترین کتاب‌ها کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های کتاب زرد قلمچی

مجموعه اختصاصی زرد کتاب های قلمچی شامل ۱۲ دوره کنکور سال‌های گذشته‌ در هر یک از رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی می‌شود. این منبع کمک درسی ۲۰ دوره سوالات دروس عمومی، ۸ دوره سوالات زبان  و ۱۰ دوره سوالات کنکور سال‌های گذشته‌ی هنرستان به تفکیک رشته را پوشش می‌دهد؛ به‌این‌ترتیب خرید کتاب زرد اختصاصی قلم چی به معنی دسترسی به منبعی کامل و کاربردی به شمار می‌رود. در ادامه ویژگی‌های کتابهای زرد قلم چی را در جدول بیان می‌کنیم.

ویژگی توضیحات
نام کتاب زرد قلمچی
انتشارات قلم چی
کاربردی برای جمع‌بندی کنکور با تست‌زنی و شبیه‌ساز فضای آزمون سراسری
بخش‌های مختلف کتاب تست کنکور سال‌های قبل به همراه پاسخنامه کلیدی و پاسخنامه تشریحی در جلد دوم، درسنامه مختصر و مفید
دانش‌آموزان مخاطب مناسب برای تمام دانش‌آموزان با سطوح علمی ضعیف، متوسط و قوی
سطح سوالات مطابق با آخرین مفاهیم کتاب درسی که شامل سوال‌های استاندارد است.
پوشش مطالب  کل مطالب کتاب‌های درسی را پوشش داده و مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی نظام جدید است.
نوع سوالات  شامل سوالات کنکور سال‌های گذشته، سوالات آزمون‌های قلم‌چی و سوالات تالیفی
استاندارد سوالات  سوالات استاندارد بوده و از آوردن سوالات خارج از چارچوب خودداری شده است.
زمان‌بندی پیش از شروع هر آزمون، تکنیک زمان‌های نقصانی و زمان‌بندی پیشنهادی برای دروس آورده شده است.
جلد اول شامل 12 مجموعه سوالات کنکور، نکات مهم درسی قبل از هر آزمون، جدول راهنمای دروس، پاسخنامه کلیدی و یک سی‌دی با 8000 تست کنکور
جلد دوم  شامل پاسخنامه تشریحی و کامل آزمون‌ها، راه حل‌های کوتاه و کاربردی (راه حل دوم)، برجسته‌سازی کلمات کلیدی و نکات مهم با رنگ آبی
روش مطالعه  مناسب برای دوران جمع‌بندی پس از مطالعه کامل کتاب درسی و حل تست‌های کافی در طی دو نیمسال تحصیلی 
تحلیل آزمون  تأکید بر تحلیل آزمون‌ها پس از پاسخگویی با استفاده از پاسخ‌های تشریحی برای شناسایی نقاط ضعف 

این کتاب‌ها برای تمام دانش آموزان با هر سطح علمی ضعیف، متوسط و قوی مناسب است. کتاب‌های زرد کل مطالب کتاب‌های درسی را پوشش داده‌اند و مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی نظام جدید هستند. سوالات آن شامل سوالات کنکور سال‌های گذشته هستند. همچنین، سوالاتی از آزمون‌های کانون و چندین سوال تالیفی نیز در این کتاب‌ها وجود دارند.

محتوای جلد‌های مختلف کتاب زرد قلمچی

سوال‌های طرح شده در کتاب زرد عمومی قلم چی و کتاب‌های تخصصی این مجموعه همگی استاندارد بوده و برای دوران جمع‌بندی مناسب خواهند بود. در این مجموعه کتاب از طرح سوالات خارج از چارچوب خودداری شده است. پیش از شروع هر یک از ۱۲ آزمون در کتاب زرد قلمچی، تکنیک زمان‌های نقصانی و زمان‌بندی پیشنهادی برای دروس آورده شده است. هر یک از کتاب‌های این مجموعه، به صورت دو جلدی به چاپ رسیده‌اند که در ادامه، محتوای آموزشی هر یک از دو جلد را با هم بررسی می‌کنیم تا بدانیم خرید کتاب زرد اختصاصی قلمچی و سری عمومی این کتاب برای چه کسانی بهتر است.

  • جلد اول (سوالات): در جلد اول هر یک از این کتاب‌ها ۱۲ مجموعه سوالات کنکور سال‌های گذشته شامل سوالات کنکور سراسری داخل و خارج از کشور آورده شده است. همچنین نکات مهم درسی پیش از شروع هر یک از ۱۲ آزمون به طور خلاصه در کتاب زرد وجود دارد.
  • جلد دوم (پاسخنامه): این جلد از سری کتاب زرد قلمچی شامل پاسخنامه‌ تشریحی و کامل هر یک از آزمون‌ها است. راه‌حل‌های کوتاه و کاربردی تحت عنوان راه حل دوم در این جلد در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

علاوه‌بر موارد بالا، در جلد اول هر یک از کتاب‌های زرد قلمچی یک پاسخنامه‌ی کلیدی نیز برای رفع نیاز خرید کتاب جلد دوم قرار داده شده است. البته خرید کتاب زرد قلم چی در نسخه دوم به منظور آشنایی با راه‌حل‌های حل کردن سوال اهمیت دارد. به‌طورکلی این مورد (قرار دادن پاسخنامه کلیدی در انتهای کتاب) برای همه کتاب‌های نشر قلمچی از جمله مجموعه آبی این انتشارات نیز در نظر گرفته شده است؛ بنابراین با خرید کتاب آبی قلم چی جلد اول نیازی به خرید جلد دوم نخواهید داشت.

خرید کتاب‌های زرد قلمچی از ماز مارکت با ارسال سریع

مجموعه کتاب‌های زرد قلمچی مطالب درسی را با بیان کامل مفاهیم در عین خلاصه بودن مطلب، شرح می‌دهد. تست‌های این کتاب به‌گونه‌ای است تا دانش آموز با فضای اصلی آزمون نیز آشنا شود.

برای اطلاع از قیمت کتاب زرد قلمچی و خرید این مجموعه کافی است از طریق این صفحه اقدام کنید. ماز مارکت منبع کاملی از کتاب‌های کمک درسی عرضه‌شده برای کنکور و امتحان‌های نهایی است. به‌این‌ترتیب امکان اطلاع از ویژگی‌های هر نوع منبع کمک درسی مثل قیمت کتاب زرد اختصاصی قلمچی و قیمت کتاب های سه سطحی قلم چی فقط کافی است صفحه هر کتاب را جست‌وجو کنید.

پرسش و پاسخ

کتاب زرد قلم چی مناسب چه دانش آموزانی است؟

کتاب‌های زرد قلم چی منبع گردآوری شده از سوال‌های کنکور سراسری سال‌های پیش است؛ بنابراین مناسب هر دانش‌آموزی است که قصد شرکت در این آزمون سراسری را دارد.

آیا کتاب‌های زرد قلمچی برای همه رشته‌های تحصیلی مناسب است؟

بله، کتاب‌های زرد قلمچی برای داوطلبان کلیه رشته‌ها طراحی شده‌اند و شامل تست‌های موضوعی و جامع در رشته‌های مختلف می‌شوند. این کتاب‌ها برای آمادگی در کنکور سراسری و ارتقا مهارت‌های تست‌زنی بسیار مناسب هستند.

از کجا می‌توانم کتاب زرد قلم چی را بخرم؟

ماز مارکت فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی است که این منابع را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.