0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

امتحانت مهروماه

توضیحات تکمیلی

کتاب امتحانت مهروماه

کتاب امتحانت مهرو‌ماه از سری کتاب‌های کمک درسی تالیف شده برای افزایش آمادگی دانش‌آموزان به‌منظور شرکت در امتحان‌های نهایی پایه دوازدهم است. این مجموعه کتاب از نشر مهر و ماه فقط برای پایه دوازدهم سه رشته ریاضی، انسانی و تجربی تالیف شده است. بیشترین قسمت از مجموعه کتاب های امتحانت مهر‌وماه به امتحان‌های ترم اول و دوم برگزار شده در مدارس ارتباط دارد. به‌این‌ترتیب کتاب امتحانت نشر مهروماه برای همه دانش‌آموزان کاربردی به شمار می‌رود. کسب اطلاعات بیشتر از قسمت‌های مختلف این مجموعه کتاب به دانش‌آموز در خرید بهترین مجموعه درسی متناسب با دوره جمع‌بندی کمک می‌کند. 

ویژگی‌های کتاب های امتحانت مهر‌وماه

مهم‌ترین ویژگی کتابهای امتحانت مهر‌وماه، حجم کم است که برای دوران جمع‌بندی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. به‌طورکلی مجموعه کتاب‌های امتحانت، بانک تست و پاور تست از انتشارات مهروماه بهترین کتاب‌های کمک درسی برای جمع‌بندی درس‌ها در کمترین زمان ممکن است. کتاب های امتحانت مهر‌وماه شامل درسنامه‌های کوتاه و مختصر برای مرور سریع در روزهای پایانی سال و دوره امتحان نهایی دارد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های کتاب امتحانت مهر‌وماه، جدول جامعی را در ادامه بررسی می‌کنیم. 

ویژگی توضیحات
عنوان کتاب امتحانت مهروماه
انتشارات مهر‌وماه
بخش‌های مختلف شامل درسنامه، سوال‌های تشریحی، پاسخنامه، مشاوره و فلش کارت
نوع پوشش مفاهیم درسی ارائه درسنامه‌هایی هم‌سطح با مفاهیم درسی به همراه نکات مهم و کلیدی و ارائه سوال‌های ترم اول و دوم پایه دوازدهم
کاربرد مناسب برای جمع‌بندی شب امتحان و کسب نمره بالا در امتحان‌های نهایی
مخاطب همه دانش‌آموزان متوسط، ضعیف و قوی
درسنامه مختصر درسنامه‌های کم‌حجم، اما کامل برای پوشش نیازهای امتحانی دانش‌آموزان
آزمون‌های تشریحی شامل آزمون‌های پایان نوبت اول و دوم برای آشنایی با سوالات امتحانی
پاسخنامه تشریحی  پاسخنامه تشریحی متناسب با حجم کتاب برای آشنایی با روش حل سوال‌ها
فلش کارت فلش کارت‌های نکات مهم برای مرور سریع در شب امتحان
بخش مشاوره‌ای شامل استراتژی‌های مطالعه و روش‌های مواجهه با امتحانات پایان ترم
حجم کم کتاب‌های سبک و کم‌حجم برای سهولت در مطالعه و حمل
مطابق با کتاب درسی درسنامه‌ها و آزمون‌ها مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی
پوشش کامل کتاب درسی پوشش همه مطالب مورد‌نیاز برای امتحانات تشریحی

علاو‌ه‌بر درسنامه، مهم‌ترین بخش هر کتاب امتحانت مهرو‌ماه شامل پرسشنامه به همراه پاسخ تشریحی است. مطالعه مجموعه امتحانت مهر‌وماه برای همه دانش‌آموزان با سطح‌های مختلف امکان‌پذیر است؛ با‌توجه‌به تاثیر ۵۰ درصدی امتحان نهایی درس‌های تخصصی دوازدهم بر نتیجه کنکور و تاثیر ۱۰۰ درصدی این امتحان‌ها بر درس‌های عمومی داوطلبین، از سری کتاب‌های مختلف از جمله امتحانت برای افزایش آمادگی استفاده کنید. 

بخش‌های مختلف امتحانت به‌عنوان کتاب های مخصوص امتحان نهایی

کتاب امتحانت مهرو‌ماه همچون سایر کتاب‌های این انتشارات از جمله لقمه مهرو‌ماه و جمع‌بندی مهروماه یک منبع کامل برای آمادگی به‌منظور شرکت در امتحان‌های نهایی به شمار می‌رود. سایر کتاب‌های منتشر‌شده توسط مهر‌وماه نیز مانند کتاب امتحانت یک منبع برای دسترسی به درسنامه‌های مختصر و مفید به همراه نکات کاربردی و تحلیل متن درسی به شمار می‌رود. ازاین‌رو خرید کتاب های لقمه مهروماه و امتحانت این انتشارات به همه دانش‌آموزان در سطح‌های مختلف کمک می‌کند تا آمادگی بیشتری برای امتحان‌های نهایی داشته باشند. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف این منبع درسی از نشر مهرو‌ماه می‌پردازیم. 

  • درسنامه‌های مختصر برای مرور سریع: اولین بخش مهم برای مرور سریع مطالب کتاب درسی در زمان کوتاه، درسنامه مختصر، کم‌حجم و مناسب شب امتحان است. این درسنامه‌ها هم‌سطح مفاهیم کتاب درسی است و برای مطالعه توسط دانش‌آموزان در سطح‌های مختلف، مناسب  خواهند بود.
  • سوال‌های تشریحی: کتاب های امتحانت مهرو‌ماه شامل ۴ دوره نمونه سوال از نیمسال اول پایه دوازدهم و ۹ دوره سوال از نیمسال دوم می‌شود. 
  • پاسخنامه تشریحی: انتهای هر آزمون، بخشی به پاسخنامه تشریحی اختصاص داده شده است. در این بخش نیز نکات مهم مربوط به هر سوال مورد‌بررسی قرار می‌گیرد. 
  • بخش مشاوره: یکی از بخش‌های مهم امتحانت دسترسی به قسمت مشاوره است که نکات مهم برای مطالعه موثر کتاب را مورد‌بررسی قرار می‌گیرد. 

علاوه‌بر موارد بالا، در انتهای مجموعه کتاب امتحانت مهرو‌ماه نیز مجموعه‌ای از فلش کارت قرار داده شده است. فلش کارت‌‌ها برای مرور و جمع بندی نکات مهم کاربرد دارد. 

مخاطب کتاب های امتحانت نشر مهرو‌ماه

کتاب های امتحانت مهرو‌ماه برای همه دانش‌آموزان ضعیف، متوسط و قوی مناسب است. دانش‌آموزان قوی و متوسط با مطالعه کتاب‌های امتحانت رشته تجربی، ریاضی و انسانی به نمره ۲۰ امتحان‌های نهایی پایه دوازدهم می‌رسند. همچنین این کتاب‌ها منبع مناسبی برای دانش‌آموزان ضعیف به شمار می‌روند تا میانگین نمرات خود را در امتحان‌های نهایی افزایش دهند.

همانطور‌که کتاب‌های امتحانت مهرو‌ماه، شبیه‌ساز امتحان‌های نهایی پایه دوازدهم محسوب می‌شوند، کتاب‌های کنکوریوم نیز شبیه‌ساز آزمون سراسری به شمار می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم بعد از مطالعه کتاب امتحانت و کسب بالاترین نمره ممکن در امتحان‌های نهایی، نوبت به موفقیت به کنکور می‌رسد. با خرید کتاب‌های کنکوریوم وارد مرحله بعدی از رقابت ورود به برترین دانشگاه‌های کشور شوید. پرداخت قیمت کتاب کنکوریوم با تخفیف‌های شگفت‌انگیز و در جشنواره‌ها در سایت ماز مارکت امکان‌پذیر است. 

خرید کتاب‌های امتحانت نشر مهرو‌ماه از ماز مارکت

افزایش آمادگی داوطلب در مسیر امتحان‌های نهایی با مطالعه کتاب‌های درسی مختلف از جمله کتاب امتحانت نشر مهرو‌ماه انجام می‌شود. برای خرید کتاب‌های امتحانت نشر مهر‌وماه از سایت ماز مارکت خرید کنید. کافی است وارد هر محصول فروشگاه ما شوید تا امکان خرید ارزان، سریع و راحت را داشته باشید.

پرسش و پاسخ

امتحانت مهرو‌ماه چه بخش‌هایی دارد؟

نمونه امتحان‌های نهایی در سال‌های گذشته به همراه درسنامه و پاسخنامه تشریحی از جمله بخش‌های مختلف کتاب امتحانت مهرو‌ماه به شمار می‌رود. 

کتاب‌های امتحانت نشر مهر‌وماه را از کجا ارزان‌تر بخرم؟

امکان خرید ارزان و راحت کتاب‌های امتحانت نشر مهرو‌ماه از سایت ماز مارکت با شرکت در جشنواره‌‌های فروش این فروشگاه اینترنتی امکان‌پذیر است.

کتاب امتحانت مهرو‌ماه برای کدام گروه از دانش‌آموزان مناسب است؟

مجموعه کتاب امتانت رشته ریاضی، تجربی و انسانی برای همه دانش‌آموزان با سطح‌بندی مختلف در این رشته‌ها مناسب است. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.