0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

جامع مهروماه

  • 1
  • 2

توضیحات تکمیلی

جامع مهروماه

کتاب‌های کمک درسی جامع مهروماه با هدف ارتقای سطح علمی داوطلبان کنکور، برای همه درس‌های تخصصی و عمومی سه رشته متوسطه دوم تالیف شده است. دانش‌آموزان رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی با استفاده از سری کتاب جامع مهروماه برای شرکت در کنکور به صورت خودآموز آماده می‌شوند. با‌توجه‌به حذف درس‌های عمومی از کنکور، کتاب عربی جامع مهروماه، دین و زندگی و سایر درس‌های عمومی این سری کتاب برای کنکور کاربردی ندارند؛ بااین‌حال به دلیل داشتن درسنامه مفصل برای فهم بهتر مطالب استفاده می‌شوند. ارائه پاسخ‌های تشریحی با ذکر چند راه‌حل متفاوت و تحلیل دقیق تست‌ها، برای داوطلبان کنکور امکان شناسایی نقاط قوت و ضعف خود را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های کتاب‌ های جامع مهروماه

انواع کتاب های مهر و ماه در سری جامع، درسنامه مفصل دارند. هر کتاب شامل کلیه مباحث و مفاهیم کلیدی درسی مرتبط با هر موضوع است که به‌طور‌کامل و دقیق تشریح شده‌اند. این ویژگی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا همه مباحث درسی را به‌صورت یکجا و منسجم مطالعه و از پراکندگی مطالب جلوگیری کنند. در ادامه این بخش به بررسی همه ویژگی‌های کتاب جامع مهروماه می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
عنوان کتاب جامع مهروماه
جامعیت مطالب پوشش کامل و دقیق همه مباحث کلیدی درسی
درس‌نامه‌های روان استفاده از زبان ساده و روان برای توضیح مفاهیم
تست‌های متنوع و استاندارد ارائه تست‌های طبقه‌بندی شده بر‌اساس سطح دشواری
پاسخ‌های تشریحی دقیق ارائه پاسخ‌های تشریحی کامل و نکات مهم هر تست
تمرین‌های کاربردی تمرین‌های متنوع برای درک عمیق‌تر مفاهیم
آزمون‌های دوره‌ای آزمون‌های ارزیابی پیشرفت دانش‌آموزان به‌منظور مرور و جمع‌بندی خلاصه مطالب مهم برای مرور سریع

درسنامه در کتاب مهروماه به صورت کاملا روان و ساده بیان می‌شود تا امکان استفاده کتاب به صورت خودآموز برای همه دانش‌آموزان وجود داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کتاب‌های جامع مهر‌و‌ماه، ارائه تست‌ها و تمرین‌های متنوع و استاندارد است. این کتاب‌ها حاوی تست‌های طبقه‌بندی شده بر‌اساس سطح دشواری و نوع مباحث به شمار می‌رود. علاوه‌بر این، پاسخ‌های تشریحی دقیق و کامل برای هر تست ارائه شده است.

بخش‌های مختلف سری کتاب جامع مهروماه

هدف از تالیف کتاب‌های جامع مهر‌و‌ماه، پوشش کامل مباحث درسی برای امتحانات و کنکور است. این کتاب برخلاف سایر کتاب‌های نشر مهروماه مثل کتاب آزمونیوم، درسنامه بسیار مفصلی دارد. کتاب آزمونیوم به دلیل داشتن درسنامه مختصر در کنار تست‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های دوره‌ای، برای دوران جمع‌بندی گزینه مناسب‌تری است؛ به‌این‌ترتیب با مطالعه کتاب آزمونیوم امکان جمع‌بندی مطالب در زمان کوتاه وجود دارد. بااین‌حال اگر به دنبال منبع کاملی برای افزایش آمادگی شرکت در کنکور هستید، کتاب جامع مهروماه گزینه بهتری است.

  • درس‌نامه: این بخش شامل توضیحات کامل و جامع همه مباحث درسی با زبانی ساده و روان است.
  • تست‌های طبقه‌بندی شده: تست‌های این بخش بر‌اساس مباحث و سطح دشواری طبقه‌بندی شده‌اند. این تست‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با انواع مختلف سوالات آشنا شوند و مهارت خود را در پاسخ‌دهی به سوالات افزایش دهند.
  • پاسخ‌های تشریحی: پاسخ‌های تشریحی برای همه تست‌ها ارائه شده است. پاسخ‌های تشریحی برای برخی درس‌ها به همراه چندین راه‌حل است تا دانش‌آموز با همه جنبه‌های پاسخ به سوال‌ها آشنا شود.
  • نکات مهم و کلیدی: این بخش شامل جمع‌بندی نکات مهم و کلیدی هر مبحث برای مرور مطالب به صورت فشرده و خلاصه است.
  • آزمون‌های دوره‌ای: آزمون‌های دوره‌ای بر‌اساس آخرین تغییرات کنکور سراسری برای جمع‌بندی مطالب و شبیه‌سازی کنکور تالیف شده‌اند.

برخی از کتاب‌های تست جامع مهر‌و‌ماه مثل کتاب زیست جامع مهروماه و شیمی شامل دو جلد هستند. جلد دوم شامل پاسخنامه تشریحی است تا هر چهار گزینه سوال‌ها به صورت کامل مورد‌بررسی قرار بگیرد.

خرید کتاب جامع مهروماه ریاضی، تجربی و انسانی

اگر به دنبال یک منبع کامل و جامع برای تسلط بر همه مباحث درسی و آمادگی برای کنکور هستید، کتاب‌های جامع مهر‌و‌ماه بهترین انتخاب برای شماست. برای خرید این مجموعه کتاب کمک درسی از خدمات فروشگاه ماز به منظور دسترسی سریع به منابع کمک درسی استفاده کنید. استفاده از تخفیف‌های اعمال شده بر کتاب‌ها، ارسال سریع و ارزان و دسترسی به تنوع بالایی از کتاب‌های کمک درسی، همگی از ویژگی‌هایی خرید از ماز به شمار می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر از هر کتاب کمک درسی و اضافه کردن به سبد خرید، کافی است روی هر کتاب کلیک کنید.

پرسش و پاسخ

آیا کتاب‌های جامع مهر و ماه جایگزین مناسبی برای کتاب‌های درسی هستند؟

بله؛ کتاب‌های جامع مهر و ماه به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که همه مباحث کلیدی و مهم هر درس را جامع پوشش می‌دهند. هر چند پیشنهاد می‌کنیم پیش از شروع مطالعه کتاب‌های جامعه مهروماه، حتما کتاب درسی را نیز مطالعه کنید.

مخاطب کتاب‌های جامع نشر مهروماه چه دانش‌آموزانی هستند؟

همه دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه در سه رشته انسانی، ریاضی و تجربی، می‌توانند از کتاب‌های جامع انتشارات مهروماه استفاده کنند. این مجموعه کتاب بر‌اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و کنکور سراسری تالیف شده‌اند.

از کجا مجموعه کامل کتاب مهروماه را بخریم؟

فروشگاه ماز مارکت ارائه‌دهنده مجموعه کامل کتاب‌های کمک درسی است. سایت ما امکان خرید سریع، راحت و ارزان انواع کتاب کمک درسی از انتشارات مختلف را فراهم می‌کند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.