0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

نردبام خیلی سبز

  • 1
  • 2

توضیحات تکمیلی

نردبام خیلی سبز

کتاب‌های نردبام خیلی سبز برای پیشبرد اهداف مطالعاتی از جمله آمادگی برای کنکور، تست زدن، شب امتحان و افزایش مهارت‌های مطالعاتی تالیف شده‌اند. این سری کتاب از انتشارات گاج با هدف بررسی تخصصی کلیه درس‌های تخصصی و عمومی رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی کاربرد دارد. آشنایی با ویژگی‌های تالیفی هر یک از کتاب‌های انتشارات گاج و مجموعه کتاب نردبام به خرید بهترین کتاب کمک درسی برای کنکور کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های کتاب‌های نردبام خیلی سبز

کتاب‌های نردبام خیلی سبز بیشتر بر طرح سوال‌هایی فراتر از سطح کتاب و کنکور شناخته می‌شود؛ البته سطح سوال‌ها به سختی نیست که امکان پاسخگویی با مطالعه منابع درسی کامل وجود نداشته باشد. هدف از طرح اینگونه سوال‌ها در نردبام خیلی سبز افزایش آمادگی ذهنی دانش‌آموز برای مواجهه با سوال‌های سطح بالای کنکور به شمار می‌رود.

درسنامه کتاب نردبام خیلی سبز مفصل نیست؛ بااین‌حال پاسخ‌های تشریحی و تحلیلی کتاب نردبام خیلی سبز به‌عنوان یک منبع آموزشی ایده‌آل برای افزایش آمادگی داوطلبان کنکور عمل می‌کند. مرور درسنامه خلاصه و مفید و بلافاصله پاسخ دادن به بانک سوالات کتاب نردبام یک آزمون مناسب برای ارزیابی سطح علمی دانش‌آموز به شمار می‌رود.
باوجود‌اینکه نکات تحلیلی و تشریحی پاسخنامه کتاب نردبام خیلی سبز یک منبع کامل برای تثبیت اطلاعات درسی است، پیشنهاد می‌کنیم از منابعی با درسنامه مفصل و جامع برای مطالعه درس شروع کنید. برای مثال

سری کتاب‌های شب امتحان یا کتاب جیبی موضعی برای آشنایی کامل با مبحث درسی کاربرد دارد. بعد از تسلط بر مبحث درسی با استفاده از منابع دیگر، به سراغ بانک سوالات در کتاب نردبام سبز بروید.

کتاب‌های تخصصی نردبام خیلی سبز

کتاب‌های تخصصی نردبام خیلی سبز شامل ریاضی، هندسه، حسابان، فیزیک، زیست‌شناسی و شیمی می‌شود. هر یک از این کتاب‌ها شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده به همراه درسنامه‌های کاربردی است. در پایان هر بخش آزمون، پاسخنامه تشریحی و تستی برای بررسی چرایی اشتباه یا درست بودن گزینه سوال‌ها وجود دارد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های کتاب نردبام خیلی سبز در قالب یک جدول می‌پردازیم.

ویژگی‌ها توضیح
هدف آموزش تکمیلی و پیشرفته برای افزایش تسلط بر دروس
مخاطبان دانش‌آموزان و داوطلبان با سطح علمی خوب
سطح آموزشی بالاتر از کتاب‌های درسی و تست‌های متوسط کنکور
درس‌ها شامل کتاب‌هایی برای کلیه دروس در سه پایه متوسطه دوم
محتوای علمی تست‌های چالشی ترکیبی و مشکل
توصیه در استفاده به‌عنوان منبع دوم و مکمل بعد از کتاب درسی
مقایسه با سایر کتاب‌ها مشابه با سری آی کیو و پاور تست از انتشارات دیگر
انواع کتاب‌ها جامع (شامل کلیه مباحث یک درس برای سه پایه) و پایه‌ای (مربوط به مباحث یک درس از یک پایه)
ساختار تست‌های پیشرفته و درسنامه‌های مختصر و نکته‌محور

البته کتاب‌های نردبام خیلی سبز شامل گروه‌های مختلفی از جمله کتاب کمک درسی پایه خاص و کتاب جامع کنکور می‌شود. همه این کتاب‌ها از انتشارات خیلی سبز از سایت فروش کتاب کمک درسی قابل‌خریداری هستند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت در مسیر رفت‌وآمد خرید کتاب‌ها انجام شود.

کتاب‌های عمومی نردبام خیلی سبز

کتاب‌های عمومی نردبام خیلی سبز شامل دو بخش درسنامه و سوالات می‌شود. این کتاب‌ها به‌طورخاص برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است. به‌طورکلی چند کتاب عمومی جامع برای چهار رشته زبان، تجربی، انسانی و ریاضی وجود دارد. با مطالعه این کتاب‌ها به کل مباحث عمومی آورده شده در کنکور مسلط خواهید شد. در ادامه کتاب‌های عمومی نردبام خیلی سبز را معرفی می‌کنیم.

  • عربی جامع انسانی پیشرفته نردبام خیلی سبز
  • دین و زندگی جامع پیشرفته نردبام خیلی سبز
  • عربی جامع پیشرفته نردبام خیلی سبز
  • موضوعی زبان تخصصی جامع خیلی سبز

سعی شده است تا هر یک از این کتاب‌ها در حداقل‌ترین حجم و تعداد سوال تالیف شود. به‌این‌ترتیب مدیریت زمان و اختصاص زمان برای مطالعه هر مبحث ساده‌تر و هدفمند‌تر انجام خواهد شد.

کتاب جامع کنکور نردبام خیلی سبز

کتاب‌های جامع کنکور نردبام خیلی سبز برای انواع درس‌های تخصصی مثل شیمی و فیزیک و درس‌های عمومی از جمله عربی پیشرفته تالیف شده‌اند. تالیف کتاب‌های جامع کنکور نردبام سبز باعث افزایش تنوع و خلاقیت در سوال‌های این کتاب شده است. این نوآوری و تفکر متفاوت هر نویسنده کتاب نردبام خیلی سبز، در نهایت یک درسنامه کامل را برای داوطلبان به همراه دارد. این ویژگی در نردبام خیلی سبز همانند برخی از کتاب‌های تخصصی این انتشارات برای کنکور مثل چند کنکور خیلی سبز باعث افزایش آمادگی داوطلبان می‌شود. در ادامه به بررسی  ویژگی‌های کتاب‌های نردبام خیلی سبز می‌پردازیم.

  • دسترسی به 1700 سوال: کتاب جامع کنکور نردبام خیلی سبز از بهترین مجموعه‌ها با تعداد سوال و تنوع سوالی بالا است؛ البته مهم‌ترین نکته در‌ مورد بانک سوال کتاب نردبام خیلی سبز در اصل استاندارد بودن سوال‌ها است تا استرس بی‌مورد به داوطلب کنکور وارد نشود.
  • آزمون‌های جامع شبیه‌ساز کنکور: یک مزیت کتاب نردبام خیلی سبز ایجاد فضایی برای شرکت در آزمون شبیه‌ساز کنکور است. به‌طورکلی 8 آزمون شبیه‌ساز در نردبام خیلی سبز وجود دارد که 4 مورد از این آزمون‌ها شامل مجموعه‌ای از سوال‌های درس‌های دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود. 4 نمونه آزمون دیگر نیز ترکیبی از پرتکرارترین‌ مباحث هر درس می‌شوند.
  • درسنامه و پاسخ‌نامه تشریحی: یکی از نقاط قوت در کتاب‌های جامع نردبام خیلی سبز داشتن درسنامه و پاسخنامه تشریحی است. به‌این ترتیب چرایی غلط بودن برخی از گزینه‌ها در سوال‌های ابهام‌برانگیز نیز مشخص خواهد شد.

کتاب جامع کنکور نردبام خیلی سبز با پوشش مطالب در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم برای ارائه سوال‌های طبقه‌بندی شده و درسنامه کامل ارائه شده است. سوال‌های طبقه‌بندی شده بهترین راهکار برای شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز به شمار می‌رود.

خرید کتاب‌های نردبام خیلی سبز از ماز مارکت

خرید کتاب‌های آموزشی از سایت‌های فروش کتاب‌های کمک‌درسی بهترین گزینه برای ذخیره زمان و در عین حال استفاده از منابع مطالعاتی معتبر به شمار می‌رود. این امکان در سایت ماز مارکت وجود دارد. کلیه کتاب‌های انتشارات خیلی سبز برای آمادگی کنکور، شب امتحان و یادگیری عمیق، از جمله مجموعه کتاب نردبام خیلی سبز در سایت ما موجود است.

پرسش و پاسخ

بهترین کاربرد کتاب‌های نردبام خیلی سبز چیست؟

کتاب‌های نردبام خیلی سبز برای پیشبرد اهداف مطالعاتی از جمله آمادگی برای کنکور، تست زدن، شب امتحان و افزایش مهارت‌های مطالعاتی تالیف شده‌اند.

مخاطبان کتاب‌های نردبام خیلی سبز چه افرادی هستند؟

اصلی‌ترین مخاطبان کتاب‌های نردبام خیلی سبز دانش‌آموزانی با سطح علمی خوب هستند.

از کجا می‌توان کتاب نردبام خیلی سبز را خریداری و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنم؟

سایت ماز مارکت عرضه‌کننده انواع کتاب‌های کمک درسی از انتشارات مهم کنکوری و منابع امتحان نهایی به شمار می رود . امکان ارسال به سراسر کشور از سایت ماز مارکت از مهم‌ترین دلایلی است که باید برای خرید از این سایت اقدام کنید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.