0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

خط ویژه گاج

توضیحات تکمیلی

سری کتاب های خط ویژه گاج برای مقاطع تحصیلی مختلف در متوسطه دوم است که به‌طور‌اختصاصی برای کنکور و درس‌های مقاطع تحصیلی مختلف انجام می‌شود. درسنامه‌های کتاب خط ویژه از انتشارات گاج درسنامه‌های کم‌حجم و مفهومی دارد. در این درسنامه ها نکته های کاربردی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های کنکور در درس‌های عمومی و تخصصی مطرح شده است. کسب اطلاعات بیشتر از حجم کتاب، نوع سوالات و حجم درسنامه به دانش‌آموز در انتخاب این کتاب منطبق با هدف تحصیلی کمک خواهد کرد. 

بخش‌های مختلف کتاب خط ویژه انتشارات گاج

مجموعه کمک درسی خط ویژه کتاب یک جلدی را برای هر درس و مقطع در اختیار دانش‌آموز قرار می‌دهد. حجم کم این منابع کمک درسی به‌منظور استفاده از منابع کمک درسی در دوران جمع‌بندی یک گزینه ایده‌ل به شمار می‌رود. کتاب خط ویژه گاج با بررسی سوالات طبقه‌بندی شده کنکور در سال‌های قبل، یک منبع ایده‌‌آل برای دوران جمع‌بندی به شمار می‌رود. 

علاوه‌بر این، در انتهای هر کتاب خط ویژه گاج به آزمون‌های شبیه‌ساز کنکور دسترسی خواهید داشت. به‌این‌ترتیب حل کردن سوال‌های کنکور باعث افزایش آمادگی برای مدیریت زمان در عین افزایش دانش فرد می‌شود. با‌توجه‌به کمبود زمان در بازه‌های زمانی مختلف سال تحصیلی، از سایت سفارش کتاب گاج به‌منظور خرید انواع کتاب کمک درسی این انتشارات استفاده کنید. با این راهکار، کتاب بدون صرف زمان برای مراجعه به فروشگاه فیزیکی، در کمترین زمان ممکن در دسترس دانش‌آموز خواهد بود. 

بهترین زمان استفاده از کتاب های خط ویژه گاج

کتاب‌های خط ویژه گاج شامل کلیه درس‌های تخصصی و عمومی از پایه دهم تا دوازدهم را می‌شود. این کتاب هم به صورت تک‌جلدی از هر درس و هم به صورت یک کتاب جامع برای پوشش سه پایه متوسطه دوم تالیف شده است. برای کسب بهترین نتیجه از سری کتابهای خط ویژه گاج پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این منبع را هم هم‌راستا با تدریس معلم جلو ببرید. به‌این‌ترتیب مدیریت تثبیت مطالب ذهنی در ذهن ساده‌تر انجام خواهد شد. 

بعد از هر روز درسی، مطالب را در کتاب خط ویژه گاج مرور کنید و سپس تست‌های طبقه بندی شده را برای سنجش آن چه آموخته‌اید را حل کنید؛ البته این به معنای ناکارآمد بودن خرید کتاب خط ویژه در روزهای پایانی سال نیست؛ استفاده از این منبع با درسنامه های مختصر و کم‌حجم در کنار سایر کتاب‌های مخصوص جمع‌بندی مثل کتاب دور دنیا در 4 ساعت و کتاب دور دنیا در نیم ساعت، یک انتخاب هوشمندانه برای مدیریت بهتر زمان به‌منظور مرور و جمع بندی مفاهیم درسی به شمار می‌رود. 

ویژگی‌های کتاب های خط ویژه گاج

مهم ترین ویژگی و مزیت استفاده از مجموعه کتاب های خط ویژه گاج، دسترسی به بیشترین و کاربردی‌ترین حجم از اطلاعات درسی در کمترین زمان ممکن است. پیشنهاد می‌کنیم دانش‌آموزان برای جمع‌بندی آخر سال و مرور مطالب درسی در طول سال تحصیلی از کتاب خط ویژه گاج استفاده کنند. علاوه‌بر این منبع کمک درسی از نشر گاج، منابعی از جمله کتاب دور دنیا در 4 ساعت و کتاب دور دنیا در نیم ساعت نیز برای جمع‌بندی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌روند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های کتاب‌های خط ویژه گاج می‌ردازیم تا بیشتر با این منبع کمک درسی آشنا شویم.

ویژگی توضیحات
انتشارات گاج
کاربرد برای جمع بندی در روزهای پایانی سال و مرور مطالب درسی در بازه‌های زمانی مختلف
مخاطبان همه دانش‌آموزان در سطح مختلف
بخش‌های مختلف درسنامه کم‌حجم، تست‌های طبقه‌بندی شده، آزمون‌های شبیه‌سازی شده به کنکور، تحلیل تست‌ها و ارائه نکات مشاوره‌ای
انواع کتاب‌ها تک درس برای درس‌های دهم تا دوازدهم و جامع کنکور
توصیه برای استفاده به‌عنوان منبع دوم و مکمل بعد از کتاب درسی
تست‌های کنکوری و مفید تست‌های مشابه کنکور سراسری و تمرین‌های کتاب درسی
تحلیل تست‌های کنکور تحلیل و بررسی تست‌های مطرح در کنکور برای هر مبحث
مرور و تکرار مطالب کمک به یادآوری و مرور مطالب
نکات مشاوره‌ای ارائه نکات مشاوره‌ای در تست‌ها

با استفاده از کتاب خط ویژه نشر گاج، مطالعه و جمع‌بندی مطالب در باز‌ه‌های کوتاه با بیشترین راندمان انجام خواهد شد.

خرید کتاب های خط ویژه گاج از ماز مارکت

خرید انواع کتاب‌های کمک آموزشی با استفاده از تخفیف و در سریع‌ترین زمان ممکن از ویژگی‌هایی است که با خرید کتاب خط ویژه گاج از ماز مارکت به دست می‌آورید. این سایت به‌عنوان یک فروشگاه آنلاین به عرضه انواع کتاب کمک درسی مشغول است. شرکت در جشنواره‌های مختلف سایت ما، امکان استفاده از تخفیف‌های محدود برای خرید کتاب کمک درسی را ایجاد می‌کند. فقط کافی است روی هر محصول کمک درسی برای مشاهده ویژگی‌ها کلیک کنید. 

پرسش و پاسخ

آیا کتاب‌های خط ویژه گاج برای همه دانش‌آموزان مناسب است؟

بله؛ سری کتاب‌های خط ویژه گاج به دلیل داشتن درسنامه‌ای مختصر و نزدیک به سطح کتاب درسی برای همه دانش‌آموزان، مطالبی قابل‌فهم ارائه می‌دهد. 

چگونه می‌توان کتاب‌های خط ویژه گاج را خریداری کرد؟

سایت ماز مارکت به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب‌های کمک درسی، بهترین منبع برای خرید انواع کتاب‌های کنکور و آمادگی برای شب امتحان به شمار می‌رود. با ورود به دسته‌بندی‌های مختلف این سایت برای خرید مجموعه کتاب از نشر‌های مختلف اقدام کنید. 

کتاب‌های خط ویژه به چه شکل‌هایی تالیف می‌شود؟

مجموعه کتاب‌های کمک‌درسی خط ویژه به صورت تک‌درس و جامع کنکور تالیف شده است. 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.