کتاب آبی قلمچی

کتاب‌های آبی قلمچی شامل کتاب‌های کمک درسی دانش‌آموزان مقطع دهم تا دوازدهم و داوطلبان کنکور در رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی است. این کتاب‌ها توسط کانون فرهنگی آموزشی انتشارات قلمچی تولید و منتشر می‌شود. مجموعه کتاب آبی قلمچی با هدف ارتقای سطح آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور سراسری طراحی شده‌اند و به‌همین‌خاطر بخش‌های متنوعی دارند.

از بخش‌های کتاب آبی قلمچی می‌توان به درسنامه‌های خلاصه اما کاربردی، بانک تست پیمانه‌ای تالیفی و کنکوری استاندارد به‌صورت سطح‌بندی شده و پاسخنامه‌های کلیدی و تشریحی اشاره کرد. توجه داشته باشید ویژگی‌های کلیدی این کتاب‌ها شامل انطباق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی جدید بوده و به‌صورت تک‌درس یا جامع برای کلیه دروس ارائه می‌شوند.

ویژگی کتاب‌های کمک‌درسی آبی قلمچی

کتاب‌های آبی قلمچی با کلیه مطالب کتب درسی  را پوشش می‌دهند و با ارائه سوال‌های آزمون‌های آزمایشی کانون و کنکور آزاد، برای دانش‌آموزانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند بهترین گزینه است. از‌جمله ویژگی‌های برجسته این کتاب‌ها می‌توان به تنوع بالا تیپ تست و ارائه‌ی پاسخ‌های کامل همراه با توضیحات قابل‌فهم و نکات تستی اشاره کرد. مطالعه این کتاب به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت تست‌زنی و تسلط خود بر مطالب را بهبود ببخشند. این مجموعه برای دانش‌آموزان با هر سطحی مناسب است و کتاب‌های آبی قلمچی برای دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم هستند. در این بخش در قالب یک جدول کامل به بررسی جزئی‌تر ویژگی‌های کتاب کمک‌درسی آبی قلمچی می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
ساختار کتاب درسنامه‌های مختصر، تست‌های میکروطبقه‌بندی شده به همراه پاسخنامه تشریحی
محتوای آموزشی شامل درسنامه برای جمع‌بندی ( رای آموزش مفصل مناسب نیست)
تست‌ها تست‌های متنوع شامل سوال‌های چالشی، پیشرفته،کنکوری و آزمون‌های قلمچی
پاسخنامه تشریحی نکات دقیق و جامع با پوشش کامل مطالب درسی
مخاطبان مناسب برای داوطلبانی با سطح علمی بالا
قابلیت‌ها افزایش تسلط بر مطالب با حل تست‌های متعدد
مناسب برای تمرین و تسلط بر مطالب درسی، به‌ویژه برای دانش آموزانی که به دنبال تست‌های چالشی هستند.
شیوه مطالعه مطالعه درسنامه‌ها برای مرور سریع، سپس حل تست و تحلیل پاسخ‌ها
جامعیت موضوعی شامل تست‌های کنکور سراسری، کنکور آزاد و آزمون‌های قلمچی
تمرکز بر سوال‌های شناسنامه‌دار هر سوال تستی در کتاب آبی قلمچی شناسنامه دارد.
داشتن پاسخنامه‌های تشریحی پاسخ‌های تشریحی مفصل برای هر تست با ذکر نکات مهم و کاربردی
استفاده از کتاب درسی تست‌ها و پاسخ‌ها با‌توجه‌به آخرین تغییرات کتاب درسی تالیف شده‌اند.

تست‌های این کتاب با تکرار و تمرین، مطالب را در حافظه بلند مدت دانش آموزان ماندگار می‌کنند. مجموعه کتاب‌های آبی قلمچی یک مجموعه تست عالی برای دانش آموزانی است که قصد استفاده از کتاب کنکور برای بهبود قدرت تست زنی را دارند.

ساختار کتاب‌های آبی قلمچی

کتاب‌های آبی قلمچی، به سه بخش مختلف تقسیم می‌شوند که شامل درسنامه‌ها، تست‌های میکرو طبقه‌بندی و پاسخنامه تشریحی است. توضیحات هرکدام از بخش‌های کتاب آبی قلمچی به شرح زیر است:

  • درسنامه‌های مختصر: درسنامه‌‌های مجموعه کتاب آبی قلمچی، مختصر و در‌عین‌حال بسیار مفید هستند. دانش آموزانی که با حفظ کردن مسائل تشریحی رابطه خوبی ندارند، این درسنامه‌ها برای آن‌ها طراحی شده است. از بخش تست‌های کتاب نیز می‌توان برای تسلط هرچه بیشتر روی مباحث درسی استفاده کرد.
  • تست‌های میکرو طبقه‌بندی در کتاب آبی قلم چی: تست‌های این کتاب به سه بخش چالشی، پیشرفته و سطح بالا تقسیم می‌شوند. تست‌های موجود در این کتاب با سبک‌های مختلفی از جمله سوال‌های تالیفی، سوالات کنکوری و سوال‌های آزمون‌های قلمچی و برای کلیه داوطلبان کنکوری طراحی شده‌اند.
  • پاسخنامه‌های تشریحی: کتاب‌های آبی قلمچی، پاسخنامه‌های تشریحی نیز دارند که نکات درسی را به‌خوبی آموزش می‌دهد. هیچ‌کدام از نکات درسی در بخش پاسخ‌های تشریحی حذف نشده و کلیه بخش‌ها به‌صورت نکته‌وار بررسی شده‌اند.

علاوه‌بر کتاب‌های آبی قلمچی، انواع کتاب‌های قلمچی با ساختاری متفاوت شامل سری سه سطحی، سبز، جمع‌بندی، پرتکرار، برگزیده، جامع و نارنجی توسط این انتشارات برای گروه مختلف دانش‌آموزان طراحی می‌شود.

مزایای کتاب‌های آبی برای فرایند مطالعه

ویژگی‌های منحصر به‌فرد کتاب‌های آبی قلمچی باعث شده تا این کتاب مانند مجموعه کتاب سه سطحی قلم چی، با عنوان محبوب‌ترین کتاب‌های کنکوری شناخته شوند. این کتاب‌ها با هدف ارائه تسلط کامل بر مطالب درسی، ویژگی‌های زیر را ارائه می‌دهند:

  • سوال‌های شناسنامه‌دار: در مجموعه کتاب‌های سوال‌های آبی، سوال‌هایی که در سال‌های قبل کنکور بوده‌اند وجود دارد. علاوه‌بر این، سوال‌های امتحان‌های آزمایشی کانون فرهنگی و آموزش و کنکور دانشگاه آزاد نیز در این مجموعه کتاب وجود دارد.
  • پوششی بودن منابع سوالات: در مجموعه کتاب سوال‌های آبی قلمچی، سعی شده است کلیه موضوعات درسی بررسی شوند. هیچ‌ بخشی از کتب درسی در مجموعه سوال‌های آبی حذف نشده است و دانش آموزان با مطالعه این سوالات، به‌راحتی می‌توانند آزمون‌های خود را سربلند به اتمام برسانند.
  • برخورداری از تست تیپ‌ها: طی چند سال اخیر دروس جدیدی به کتاب‌های درسی اضافه شده است که بخش کمی از آن‌ها در تست‌های کنکور وجود دارد. در مجموعه کتاب تست آبی قلم‌ چی این گونه مباحث نیز بررسی شده‌اند تا هیچ‌گونه کاستی در این کتاب‌ها نباشد.

باتوجه‌به این ویژگی‌ها، باید گفت مجموعه کتاب آبی قلم‌چی با تست‌های غنی و جامعی که دارند، بهترین گزینه برای مطالعه قبل از کنکور هستند. برای خرید کتاب آبی قلمچی، شما می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کرده و این کتاب‌ها را برای پایه مورد نظر خود خریداری کنید.

خرید کتاب‌های آبی قلمچی از ماز مارکت

مجموعه کتاب‌های آبی قلمچی، مطالب درسی را به‌صورت کامل و در عین حال فشرده به دانش آموزان یاد می‌دهند. علاوه‌بر این، تست‌های این کتاب به‌گونه‌ای است که حس و حال آزمون واقعی را القا می‌کند و دانش آموز با فضای اصلی آزمون نیز آشنا خواهد شد.

برای خرید کتاب‌های آبی قلم چی، فقط کافی است سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید تا مجموعه ماز مارکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کتاب‌ها را به دست شما برساند. ماز مارکت با سال‌ها سابقه در حوزه فروش کتاب‌های کنکوری، مجموعه کتاب‌های آزمون متنوعی را به‌فروش می‌رساند.