0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

میکرو نهایی گاج

توضیحات تکمیلی

میکرو نهایی گاج

کتاب‌های میکرونهایی گاج با شناخت عمیق فضای آموزشی مدارس، نیاز دانش آموزان و چارچوب امتحانات نهایی تالیف شده‌اند. دانش آموزانی که قصد کسب آمادگی بیشتر برای امتحان‌های نهایی سال نهم یا دوازدهم را دارند، باید به‌سراغ کتاب‌های میکرو نهایی گاج بروند. 

توجه داشته باشید مجموعه کتاب‌های میکرو نهایی گاج، از سوال‌های امتحان‌های نهایی جمع‌آوری شده‌اند که شامل سوال‌های تشریحی و 4 گزینه‌ای می‌شوند. این کتاب‌ها نکات کنکوری را پوشش نمی‌دهد، در نتیجه کتاب‌ میکرو نهایی گاج بهترین کتاب کمک درسی برای انجام امتحانات است. برای سفارش کتاب های گاج در مدل میکرونهایی و میکرو طلایی، فقط کافی است از طریق همین صفحه اقدام کنید. 

ویژگی کتاب‌های میکرو نهایی گاج

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب میکرو نهایی گاج، تالیف این کتاب برای سه پایه است. کلیه دانش آموزانی که در مقطع متوسطه دوم تحصیل می‌کنند و قصد کسب معدل بالا را دارند، کافی است به سوال‌های داخل این کتاب‌ها پاسخ دهند؛ زیرا بسیار جامع و کاربردی هستند. در ادامه به ویژگی‌های بیشتر کتاب‌های میکرو نهایی گاج می‌پردازیم. 

  • جامعیت مطالب: کتاب‌های میکرو نهایی گاج با هدف آشناسازی دانش آموزان با امتحان‌های نهایی و سبک سوال‌های این امتحان‌ها، برای کلیه درس‌ها تالیف شده‌اند. از انواع کتاب میکرو نهایی گاج می‌توان به کتاب‌های فارسی برای سه پایه مقطع دوم، ریاضی، شیمی، فیزیک،‌ زمین‌شناسی و آمار اشاره کرد. 
  • نکات کلیدی و خلاصه‌ها: در کتاب‌های میکرو گاج نه‌تنها سوال‌های تشریحی و گزینه‌ای دارند، بلکه این کتاب‌ها حاوی کلیه مطالب درسی هستند. برای مثال کتاب میکرو نهایی گاج برای درس فارسی حاوی کارگاه‌های متن پژوهی، روانخوانی‌ها و حتی صفحات پایان کتاب درسی است. 
  • تشریح و توضیح دقیق مفاهیم: برای درک بهتر مفاهیم کتاب‌های میکرو، مولفان این کتاب‌ها یک دفترچه همراه نیز در نظر گرفته‌اند. برای مثال کتاب میکرو نهایی شیمی، همراه با یک کتابچه با نام «شام امتحان شیمی دوازدهم» عرضه می‌شود. این کتابچه 56 صفحه‌ای، حاوی سوال‌های امتحان نهایی از سال‌های قبلی است تا آشنایی هرچه بیشتر با سوال‌های امتحان نهایی ممکن شود. مطالعه دفترچه برای حل کردن سوال‌ها امری ضروری است. 

در کتاب‌های میکرو نهایی گاج، هر مفهومی با زبان ساده همراه با مثال‌ها و توضیح‌های ملموس، ارائه شده‌ است. این جزئیات به دانش آموزان کمک می‌کند تا پیچیده‌ترین مفاهیم را به‌خوبی درک کنند و آمادگی لازم برای امتحان‌های نهایی را داشته باشند. کتاب‌های میکرو نهایی گاج برای کلیه پایه‌ها همراه با پاسخنامه در ماز مارکت قابل‌خریداری هستند. هم‌چنین این فروشگاه امکان خرید کتاب میکرو طبقه بندی گاج را نیز در نظر گرفته است تا دانش آموزان کلیه کتاب‌های مورد نیاز خود را در یک فروشگاه داشته باشند!

ساختار کتاب‌های میکرو نهایی گاج

کتاب میکرو نهایی گاج برای پوشش بهتر مطالب درسی، امتحان‌های 10 دوره سال نهایی را بررسی کرده است و در کتابچه همراه عرضه می‌کند. این کتابچه به‌نوعی راهنمایی برای پاسخ به سوال‌های اصلی کتاب میکرو نهایی گاج است. ساختار کلی کتاب‌های میکرو نهایی گاج نیز به شرح زیر است:

  • کتابچه‌های میکرو نهایی گاج: کتابچه‌های میکرو نهایی گاج با هدف جمع‌آوری بهتر اطلاعات درسی تالیف شده‌اند و حاوی سوال‌های سال‌های قبل امتحان نهایی هستند. دانش آموزان پس از مطالعه کتابچه‌های همراه می‌توانند نسبت به انجام تست‌های درسی اقدام کنند. 
  • تست و پاسخ‌های تشریحی: باتوجه‌به متنوع بودن سوال‌های امتحان نهایی که شامل سوال‌های تشریحی و گزینه‌ای می‌شود، کتاب‌‌های میکرو نهایی نیز با انواع سوال‌ها تالیف شده‌اند. از سوال‌های تشریحی، 4 گزینه‌ای تا بررسی کارگاه‌های درسی و سوال‌های داخل کتاب درسی، در میکرو نهایی موجود هستند. 

کتاب های میکرو نهایی گاج کتاب‌های بسیار کاملی برای تدریس و مطالعه مطالب کتاب درسی هستند و تنوع سوال‌های آن‌ها در کنار کتابچه‌ها، به درک بهتر مطالب درسی کمک شایانی می‌کند. برای تهیه این کتاب‌ها و سایر کتاب‌های گاج مانند کتاب مینی میکرو طلایی، فقط کافی است از طریق همین صفحه ثبت سفارش کنید تا کارشناسان ماز مارکت سفارش شما را با بهترین کیفیت بسته‌بندی به آدرس موردنظرتان ارسال کنند. 

مزایای کتاب‌های میکرو نهایی گاج برای فرایند مطالعه

در کتاب‌های میکرونهایی تلاش شده فهم دروس برای دانش‌آموزان عزیز آسان‌تر شود. در تالیف این اثر فقط مطالبی آموزش داده شده که از نظر امتحان نهایی ارزش دارند و نکات کنکوری به‌هیچ‌وجه در کتاب‌‌های میکرو یافت نمی‌شود. باتوجه‌به مزایای زیر، باید گفت کتاب‌های میکرو نهایی از بهترین کتاب‌ها برای کسب معدل بالا در امتحان‌های نهایی هستند. 

ویژگی توضیحات
نوع کتاب کتاب‌های منگنه‌ای 
وزن  وزن متوسط برای حمل در کوله پشتی
محتوای آموزشی درسنامه‌های مختصر و مفید به همراه نکات کاربردی و تحلیل متن درسی
طراحی منطبق بر آخرین تغییرات درسی و ارائه مطالب به صورت مختصر و طبقه‌بندی شده
کاربرد مناسب برای امتحان‌های نهایی مقطع سوم تحصیلی
مناسب برای مطالعه و مرور سوال‌های امتحانات نهایی
محتوای کنکوری ندارد، این کتاب‌ها با هدف استفاده در امتحان‌های نهایی هستند
محتوای تصویری و تمرینی شامل تصاویر، جدول‌ها، مثال‌ها و تمرین‌های حل شده
تست‌ها تست‌های چند گزینه‌ای و سوال‌های تشریحی
محتوا در رشته‌های مختلف برای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم

علاوه‌بر این، تنوع کتاب‌های میکرو بسیار بالاست و برای درس‌های فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و سایر دروس ارائه می‌‌شوند.

خرید کتاب‌های میکرو نهایی گاج از ماز مارکت

برای خرید کتاب میکرو نهایی گاج فقط کافی است سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید. مجموعه ماز مارکت با سال‌ها سابقه در حوزه فروش کتاب‌های کمک درسی از ناشران معتبر مانند گاج، یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها برای خرید کتاب‌های نهایی و کنکوری محسوب می‌شود. با خرید کتاب از ماز مارکت، کتاب‌های موردنظر شما در کمترین زمان به آدرس موردنظرتان ارسال می‌شوند و نیازی به خرید حضوری در بازارهای شلوغ تهران نخواهید داشت. 

پرسش و پاسخ

از کجا می‌توانم کتاب های میکرو نهایی گاج را خریداری کنم؟

مجموعه ماز مارکت با سال‌ها سابقه در حوزه فروش کتاب‌های کمک درسی از ناشران معتبر مانند گاج، یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها برای خرید کتاب‌های نهایی و کنکوری محسوب می‌شود.

کتاب‌های میکرو نهایی گاج شامل چه بخش‌هایی است؟

این کتاب شامل تست‌های چند گزینه‌ای و سوال‌های تشریحی می‌شود. 

کتاب میکرو نهایی گاج برای چه نوع مطالعه ای خوب است؟

این کتاب مناسب برای امتحان‌های نهایی مقطع سوم تحصیلی و دوران جمع‌بندی است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.