0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

لقمه طلایی مهروماه

  • 1
  • 2

توضیحات تکمیلی

لقمه طلایی مهروماه

کتاب‌های لقمه طلایی برای همه درس‌های تخصصی و عمومی سه رشته تجربی، ریاضی و تجربی تالیف شده است. این منبع با داشتن درسنامه‌ای مختصر و ارائه تست‌های کنکوری در پایان هر مبحث به یک منبع مناسب برای دوران جمع‌بندی کنکور مثل روزهای پایانی یا ایام نوروز به شمار می‌رود. سری کتاب های لقمه مهرو‌ماه برای همه درس‌های نظری به تفکیک موضوع، تالیف شده است. برای مثال کتاب عربی لقمه طلایی مهروماه شامل سه جلد درسنامه قواعد عربی کنکور، ترجمه و تعریب عربی کنکور و درسنامه عربی کنکور انسانی است. به‌طورکلی هر کتاب لقمه از انتشارات مهرو‌ماه ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ بااین‌حال این سری از منابع کنکوری و جمع‌بندی در سه بخش درسنامه، تست و پاسخ تشریحی یکسان است. کسب اطلاعات بیشتر از کتابهای لقمه مهروماه به شما در خرید بهترین منابع کمک درسی کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های کتاب های لقمه طلایی مهر‌وماه

سری کتابهای لقمه طلایی مهر‌وماه حجم کمی دارد که در‌عین‌حال درسنامه‌ای کامل از مفاهیم درسی را با دانش‌آموزان به اشتراک می‌گذارد. این کتاب سیمی و سبک به‌راحتی قابل‌حمل است و دانش‌آموزان می‌توانند با حمل این کتاب در هر مکانی و در طول مسیر نیز به مطالعه مشغول شوند. کتاب لقمه طلایی به دلیل درسنامه مختصر، منبع مناسبی برای جمع‌بندی است. به‌طورکلی خرید کتاب های مهروماه در سری کنکوریوم، لقمه و پرسوال، منابع مناسبی برای دوران جمع‌بندی به شمار می‌روند. در ادامه این بخش به بررسی ویژگی‌های لقمه طلایی مهر و ماه می‌پردازیم.

ویژگی توضیحات
عنوان لقمه طلایی
انتشارات مهر‌وماه
بخش‌ها درسنامه، تست و پاسخ تشریحی
کاربرد مناسب برای دوران جمع‌بندی کنکور و مرور کامل
میزان پوشش دروس همه درس‌های عمومی و تخصصی سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی
میزان جامعیت مطالب منبعی جامع برای کنکور

همه کتاب‌های لقمه مهرو‌ماه، درسنامه‌های عمومی و کاملی دارند؛ این درسنامه‌ها به صورت جدول و نکته‌ای تالیف شده است. تعداد کم تست‌های این کتاب بهترین منبع برای مطالعه در دوران جمع‌بندی و مرور کامل مفاهیم درسی به شمار می‌رود.

بخش‌های مختلف سری کتاب لقمه طلایی مهرو‌ماه

بخش‌های مختلف مجموعه کتابهای لقمه طلایی مهر‌وماه بر‌اساس هر مبحث و درس به درس تالیف شده‌اند. در این درسنامه‌ها مطالب درسی، نمودار و جدول برای انتقال بهتر مطالب قرار داده شده است. همچنین بیان نکات مهم از مهم ترین ویژگی‌های کتاب لقمه مهروماه به شمار می‌رود. در ادامه این بخش به بررسی بخش‌های مختلف این کتاب از نشر مهر‌وماه می‌پردازیم.

  • درسنامه: مفاهیم ترکیبی و نکات موضوعی، درسنامه لقمه مهر‌وماه را تشکیل می‌دهد. علاوه‌بر این، تصاویر به همراه تمرین‌های موضوعی نیز از مهم‌ترین مطالب درسنامه برای تفهیم بهتر مطالب درسی به شمار می‌رود.
  • تست‌های شبیه‌ساز کنکور و طبقه‌بندی شده: در انتهای هر درسنامه بخشی به تست‌های چهارگزینه‌ای برای تثبیت مطالب درسی در ذهن دانش‌آموز اختصاص یافته است. علاوه بر تست‌های چهار‌گزینه‌ای طبقه‌بندی شده، سوال‌های کنکور‌های سراسری سال‌های گذشته و آزمون‌های شبیه‌ساز کنکور از سایر بخش‌های سری کتاب لقمه مهر و ماه به شمار می‌رود.
  • پاسخنامه تشریحی: هر یک از تست‌های لقمه طلایی مهرو‌ماه، پاسخنامه تشریحی کاملی دارد که به‌عنوان یک منبع عالی برای جمع‌بندی مطالب بعد از مطالعه و حل تمرین شناخته می‌شود.

با خرید کتاب جمع بندی مهروماه از سری لقمه طلایی به بهترین منبع جیبی برای روزهای پایانی سال کنکور سراسری، دسترسی خواهید داشت. درسنامه‌های کوتاه، اما مفید به همراه تست‌های مهم و آزمون‌های شبیه‌ساز در این کتاب، همگی منجر به ثبت بهتر مطالب علمی در ذهن دانش‌آموزان خواهد شد.

مخاطب کتابهای لقمه طلایی مهروماه

بخش اصلی از تست‌ها در سری کتاب لقمه، شامل تست‌های کنکور سراسری سال‌های قبل به همراه آزمون‌های شبیه‌ساز است. به‌این‌ترتیب همه دانش‌آموزانی که برای کنکور سراسری آماده می‌شوند، مخاطب این کتاب‌ها خواهند بود.

علاوه‌بر تست‌های کنکوری، درسنامه‌های در سطح کتاب از سایر ویژگی‌هایی است که مجموعه لقمه مهرو‌ماه را برای همه دانش‌آموزان مناسب می‌کند. به‌طورکلی کتاب‌های جمع‌بندی برای ایام امتحانات و به‌ویژ کنکور سراسری مثل سری کتاب های جمع بندی خیلی سبز، لقمه طلایی و پرسوال مهرو‌ماه برای همه سطح دانش‌آموز پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مناسب خواهد بود.

خرید کتاب‌های لقمه طلایی با تخفیف و ارسال سریع از ماز مارکت

فروشگاه اینترنتی ماز مارکت بهترین منبع برای خرید کتاب‌های درسی در سریع‌ترین زمان ممکن است. این فروشگاه با برگزاری جشنواره‌های ویژه و ارائه تخفیف‌ها یکی از مراجع مهم برای خرید کتاب جمع بندی قلمچی، کتاب‌های مهرو‌ماه و سایر منابع درسی به شمار می‌رود. فقط کافی است روی هر کتاب مورد‌نظر برای درس‌های عمومی و تخصصی متوسطه دوم کلیک کنید تا در سریع‌ترین زمان و با ارزان‌ترین قیمت ممکن به انواع کتاب‌های کمک درسی کنکور و ایام امتحانات دسترسی داشته باشید.

پرسش و پاسخ

کتاب لقمه طلایی مهروماه برای چه دانش‌آموزانی مناسب است؟

این کتاب‌ها به دلیل تالیف درسنامه و تست در سطح کنکور و کتاب درسی، برای همه داوطلبان کنکور، منبع خوبی به شمار می‌روند.

چه نوع تست‌هایی در لقمه طلایی تالیف شده است؟

تست‌های پرتکرار در کنکورهای سال‌های قبل به همراه آزمون‌های شبه‌ساز کنکور، دو بخش اصلی تست این کتاب را تشکیل می‌دهند.

کتابهای لقمه طلایی مهرو‌ماه برای چه درس‌هایی تالیف شده است؟

این کتاب برای همه درس‌های تخصصی و عمومی سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی در دوره متوسطه دوم تالیف شده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.