0
۰۹۹۱۲۰۷۱۶۷۱

میکرو طلایی

توضیحات تکمیلی

میکرو طلایی

مجموعه کتاب میکرو طلایی گاج به‌صورت دو‌جلدی و تک‌جلدی برای همه درس‌های عمومی و تخصصی در دوره متوسطه دوم تالیف شده‌اند. سری کتاب مینی میکرو طلایی از درسنامه‌های کلیدی و پر‌تکرار برای مرور مفاهیم درسی استفاده شده است. در جلد دوم این مجموعه از انتشارات گاج، لیستی از تست‌های تالیف شده برای افزایش آمادگی داوطلب برای شرکت در کنکور به همراه  نکات کلیدی هر پایه درسی قرار داده شده است.

البته این کتاب‌ها برای همه دروس شامل دو جلد نیستند و برای برخی از درس‌ها از جمله عربی فقط از یک کتاب تک‌جلدی تشکیل شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در‌مورد کتاب های مینی میکرو طلایی باید بدانید که دقیقا هر جلد چه مباحثی را مورد بحث قرار می‌دهد.

ویژگی‌های کتاب مینی میکرو طلایی

کتاب های مینی میکرو طلایی یکی از منابع درسی کامل برای دوران جمع‌بندی کنکور به شمار می روند. این کتاب‌ها با ارائه مفاهیمی مسلط بر همه مطالب درسی، یکی از منابع مهم در مسیر رسیدن به بیشترین آمادگی شرکت در کنکور شناخته می‌وند. علاوه‌بر این موارد، پاسخنامه تشریحی یکی از نقاط قوت کتاب‌های میکرو طلایی گج به شمار می‌روند. در این پاسخنامه‌ها، بهترین نکات و میانبرهای کنکوری برای پاسخ دادن به سوال‌ها نیز در نظر گرفته شده است. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی‌های کتاب مینی میکرو‌طلایی گاج در قالب جدول می‌پردازیم. 

ویژگی توضیحات
عنوان کتاب میکرو طلایی
انتشارات  گاج
تالیف شده برای جمع‌بندی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در دو جلد (برخی از درس‌ها مثل عربی، تک‌جلدی هستند)
مخاطب هه داوطلبان شرکت در کنکور سراسری
سطح سوال‌ها و درسنامه هم سطح با سوال های کنکور به‌منظور افزایش آمادگی شرکت در این آزمون سراسری
بخش‌های مختلف شامل نمودار درختی بررسی مطالب، تست‌های تحلیل و شناسنامه‌دار و پاسخنامه‌های مختصر و مفید
درسنامه درسنامه‌های کامل و جامع شامل همه مطالب، پاورقی‌ها و مثال‌های کتاب درسی
تست‌ها تست‌های تالیفی کنکور داخل و خارج از کشور با تنوع و تیپ‌های سوالات مختلف
پاسخنامه تشریحی پاسخنامه‌های تشریحی برای گزینه‌های غلط و صحیح همراه با ارزیابی و ارائه نکات مهم
خلاصه مطلب خلاصه مطالب هر فصل در قالب نمودار‌های درختی برای مرور سریع
نکات طلایی نکات طلایی و مهم کنکوری در کتاب‌ها گنجانده شده است. 
افزایش سرعت تست‌زنی امکان افزایش سرعت تست‌زنی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور
پوشش مطالب پوشش‌دهنده رشته‌های نظری تجربی، ریاضی و انسانی در همه پایه‌های متوسطه دوم
بی‌نیازی از منابع دیگر کتاب‌های میکرو طلایی به دلیل کامل بودن، دانش‌آموزان را از استفاده از منابع دیگر منع می‌کند. 

با‌توجه‌به اینکه کتاب مینی میکرو طلایی از نشر گاج شامل تست‌های تالیفی و سوال‌های شناسنامه‌دار کنکور است، این منبع کمک درسی برای همه دانش‌آموزان در رده‌های مختلف کاربرد دارد. ازاین‌رو خرید این کتاب‌ها به همراه نمودارهای درختی برای افزایش فهم دانش‌آموز از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای خرید ارزان، راحت و سریع کتاب‌های نشر گاج به سایت فروش کتاب گاج مراجعه کنید. این سایت‌ها بهترین مرجع برای خریدی مناسب و با قیمت ارزان به شمار می‌روند.

بخش‌های مختلف کتاب میکرو طلایی گاج

کتاب میکرو طلایی گاج از بهترین منابع جمع‌بندی کنکور و افزایش سرعت تست‌زنی به شمار می‌رود. این کتاب شامل مجموعه‌ای از تست‌های شناسنامه‌دار به همراه پاسخنامه تشریحی است. در ادامه بخش‌های مختلف این کتاب را بررسی می‌کنیم.

  • تست‌های شناسنامه‌دار و تالیفی: بخشی از تستس‌های این کتاب از کنکور سال‌های قبل جمع‌آوری شده و بخشی دیگر به صورت طبقه بندی شده تالیف شده‌اند.
  • پاسخنامه تشریحی: در این مجموعه کتاب معمولا با انواع نکات کلیدی همراه می‌شود تا سریع مفاهیم آموزشی را به دانش‌آموز انتقال دهد.
  • درسنامه: درسنامه این کتاب برخلاف سایر کتاب‌های کمک آموزشی، مختصر و مفید است تا بیشترین حجم از نکات درسی را در کمترین زمان ممکن انتقال دهد.

به‌طورکلی در هر یک از کتاب‌های نشر گاج به تقویت بخش خاصی از توانایی‌های لازم داوطلب برای شرکت در کنکور سراسری پرداخته می‌شود. برای مثال سری کتاب خط ویژه گاج از جمله بهترین منابعی است که برای دوران جمع‌بندی امتحانات و کنکور استفاده خواهد شد. به‌این‌ترتیب خرید کتاب خط ویژه در کنار سایر کتاب‌ها از این انتشارات به افزایش آمادگی داوطلب به‌منظور کسب بهترین نتیجه کمک خواهد کرد.

مخاطب کتاب‌های مینی میکرو طلایی گاج

کتاب‌ مینی میکرو طلایی گاج برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تالیف شده است؛ به عبارتی دیگر فقط یک کتاب زیست به‌منظور جمع‌بندی زیست سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم توسط انتشارات گاج نوشته شده است و کتاب زیست هر پایه در سری میکرو طلایی، به صورت جدا نیست. به‌این‌ترتیب کتاب‌های میکرو طلایی گاج انتخاب چندان مناسبی برای دانش‌آموزان پایه یازدهم و دهم نیستند؛ چرا‌که این دانش‌آموزان هنوز بخشی از مفاهیم به کار رفته در این مجموعه کتاب را مطالعه نکرده‌ند.

البته تالیف سوال‌های چالشی در کتاب‌های مینی میکرو طلایی گاج به معنی بالاتر بودن سطح این منبع درسی نسبت به کنکور نیست. ازاین‌رو همه داوطلبان شرکت در آزمون سراسری می‌توانند مخاطب استفاده از سری کتاب میکرو طلایی گاج قرار بگیرند. علاوه‌بر کاربرد این کتاب برای دوران جمع‌بندی، خرید کتاب دور دنیا در ۴ ساعت و خط ویژه از این انتشارات نیز به‌عنوان منابع تکمیلی برای جمع‌بندی کنکور به شمار می‌روند. با خرید این منابع درسی، امکان مرور سریع مطالب درسی در کمترین زمان ممکن و هم‌سطح با کنکور وجود خواهد داشت.

خرید ارزان، سریع و راحت مجموعه کتاب‌های نشر گاج از ماز مارکت

برای خرید کتاب‌های کمک درسی و جزوه‌های افزایش آمادگی برای شرکت در امتحان نهایی از طریق سایت ماز مارکت اقدام کنید. علاوه‌بر این موارد، سایت ماز مارکت یکی از مراجع خرید کتاب کمک درسی با تخفیف‌های فوق‌العاده به شمار می‌رود. برای اطلاع از میزان تخفیف‌ها کافی است وارد صفحه هر محصول کمک درسی شوید.

پرسش و پاسخ

از کجا کتاب میکرو طلایی با تخفیف بخریم؟

سایت ماز مارکت یکی از ارائه‌دهنده‌های انواع کتاب‌های کمک درسی است. برای اطلاع از جشنواره‌های برگزار شده به‌منظور کاهش قیمت کتاب‌های عرضه شده در این سایت، می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی ماز مارکت دیدن کنید. 

کتاب میکرو طلایی گاج برای چه دورانی مناسب است؟

کتاب میکرو طلایی گاج با ارائه مطالب کلیدی و سوال‌های شناسنامه‌دار پر‌تکرار در کنکور، برای دوران جمع‌بندی کاربرد دارد.

آیا سطح کتاب میکرو طلایی بالاست؟

خیر؛ کتاب مینی میکرو طلایی بر‌اساس تست‌های کنکور تالیف شده در سال‌های قبل نوشته شده است؛ بنابراین سطحی برابر با سختی کنکور دارد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت ماز مارکت است.