ماز مارکت، فقط چند کلیک تا رسیدن به کتاب مورد نظر فاصله دارید!

فروشگاه ماز مارکت با شعار  خرید سریع، راحت و ارزان شروع به فعالیت کرد. برای رسیدن به این هدف فروشگاه ماز مارکت ویژگی‌هایی را در خود جای داده است که در ادامه به بخشی از آنها می‌پردازیم.

 

چرا بین این همه فروشگاه کتاب، از ماز مارکت خرید کنیم؟

اگر دغدغه شما در خرید کتاب، منابع به روز، بیشترین تخفیف، ارسال سریع، ضمانت بازگشت و دسترسی آسان است قطعاً ماز مارکت بهترین انتخاب برای شماست.

 

من اطلاع زیادی از منابع مناسب کمک درسی ندارم، فروشگاه شما چه کمکی بهم می‌کنه؟

تعداد بسیار زیادی از منابع کمک درسی توسط تیم محتوای ماز مارکت تحلیل شده. این تحلیل‌ها به صورت مداوم به روزرسانی شده و بر تعداد آنها افزوده می‌شه. علاوه بر این تیم پشتیبانی سایت نیز در تجربه یک خرید بهتر، شمارو راهنمای خواهد کرد.

 

 

 

دنبال ارزون‌ترین کتابفروشی می‌گردی، پس خوب جایی اومدی!

توی فروشگاه ما همۀ کتاب‌ها، ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته تخفیف بین ۱۰ تا ۲۵ درصد دارند. ضمناً اگر کد تخفیف داشته باشی می‌تونی تخفیف بیشترم بگیری. کلی کمپین و تخفیف‌های ویژه هم داریم که اصن نگم برات! فقط کافیه تو شبکه‌های اجتماعی ما عضو بشی و توی سایت ثبت نام کنی تا قبل از شروع این کمپین‌ها بهت اطلاع‌رسانی کنیم.

 

خریدم رو انجام دادم. کی منتظر رسیدنش باشم؟

فقط کافیه تا سه بشماری ۳-۲-۱، کتاب تو دستته! حداکثر تا 5 روز کاری بعد از خرید تو دستتون.

 

توی مجله ماز مارکت، کلی موضوعات روز آموزشی که براتون جذابه بررسی میشه

ما توی مجله ماز مارکت، علاوه بر کتاب‌های کمک درسی به بررسی موسسات، اساتید آموزشی و خبرهای روز مرتبط به بحث آموزش می‌پردازیم. پس از این بخش هم غافل نشید. برای دسترسی سریعتر به این بخش میتونید از آدرس mazemarket.com/آرشیو-مقالات استفاده کنید.